Panaceum Agencja Usług Medycznych Sp. z o.o.Esperal Śląsk


Osoby uzależnione od alkoholu oraz ich rodziny mogą znaleźć specjalistyczną pomoc na stronie internetowej esperal-katowice.com. Leczenie nałogów odbywa się w sposób profesjonalny i bezpieczny dla każdego pacjenta. W klinice na Śląsku wykorzystywana jest wszywka Esperal, która umożliwia zachowanie abstynencji. Jest ona skutecznym sposobem walki z chorobą alkoholową. Ten pomocny element terapii odwykowej w połączeniu z regularnymi wizytami u terapeuty umożliwia pokonanie nałogu.

Osoby uzależnione często nie potrafią samodzielnie poradzić sobie z przymusem picia. Pomocna w takich sytuacjach jest implantacja wszywki. Zniechęca ona do sięgania po napoje wysokoprocentowe. Po spożyciu alkoholu dochodzi bowiem do pojawienia się nieprzyjemnych objawów, do których zaliczyć można wymioty, duszności, skoki ciśnienia oraz bóle mięśniowe. Zabieg implantacji wszywki sprawia, że osoba uzależniona pozostaje w trzeźwości. W ośrodku znaleźć można wykwalifikowanych specjalistów, którzy udzielają profesjonalnego wsparcia. Wymuszenie abstynencji alkoholowej jest ważnym elementem terapii uzależnień. Metoda sprawdza się jednak w przypadku osób, które są zmotywowane i chcą walczyć z nałogiem. Leczenie wymaga cierpliwości, dlatego warto skorzystać z pomocy psychoterapeutów, którzy pomagają poradzić sobie z problemami emocjonalnymi. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście, a także dostosowanie leczenia do stopnia zaawansowania problemu. 

Implantacja wszywki alkoholowej wykonywana jest przez doświadczonych specjalistów, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny oraz bezbolesny. Jej zadaniem jest hamowanie enzymu, który odpowiada za metabolizm alkoholu w wątrobie. Sprawia to, że pojawiają się nieprzyjemnie dolegliwości po spożyciu napojów wysokoprocentowych, co zniechęca do picia. Wykwalifikowany zespół pracowników dba o to, by pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie, mieli zapewnioną pełną dyskrecję. Zabieg w połączeniu z terapią, intensywną pracą nad sobą umożliwia uzyskanie satysfakcjonujących efektów i poradzenie sobie z chorobą alkoholową.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://esperal-katowice.com/
Dodano: 2021-02-13
Telefon: 501312829
Miejscowość: Katowice
Adres: Podchorążych 1A
Kod pocztowy: 40-043

Źródła:
https://esperal-katowice.com/Podobne Firmy

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.
- Racibórz
Wesołe Przedszkole
- Sosnowiec
tapetuj.pl Sklep internetowy
- Tarnowskie Góry