Technik CNCTechnik CNC - Paski zębate


Chcąc nawiązać stałą współpracę z kontrahentem dostarczającym części do maszyn, warto zainteresować się ofertą firmy z linku technikcnc.pl. Jest to przedsiębiorstwo zatrudniające młode, zaangażowane w jego życie osoby, które mają ogromną wiedzę techniczną i potrafią doradzić każdemu klientowi poszukującemu konkretnego podzespołu czy części do urządzeń przemysłowych. Podjęło ono współpracę z wieloma zagranicznymi producentami znanymi z doskonałej jakości wyrobów. To, na czym najbardziej zależy tej firmie, to zadowolenie każdego klienta z jej usług, dlatego zawsze stara się jak najszybciej spełnić oczekiwania i w nagłych przypadkach, gdy zagrożona jest ciągłość produkcji, realizuje też ekspresowe zlecenia.

Pracownicy odpowiedzialni za dział handlowy doskonale znają asortyment i idealnie potrafią dobrać część do konkretnej aplikacji. W ofercie dostępnych jest mnóstwo części, także rzadkich, wśród których najczęściej nabywane są:

  • paski zębate,
  • koła zębate,
  • paski zębate zamknięte.

Pasy te produkuje się z poliuretanu i neoprenu, dlatego są niezwykle wytrzymałe. Dostępne są w różnych długościach. Są one dostępne w rozmaitych długościach, a produkowane z wykorzystaniem specjalnych form w kształcie rękawów. Można je tu znaleźć w wielu szerokościach wyrażonych w calach i w skali metrycznej. Na specjalne zamówienie firma postara się o pas konkretnej szerokości.

Aby zamówić odpowiedni pas o konkretnej liczbie zębów na kołach i odległości pomiędzy osiami, wystarczy użyć wygodnego kalkulatora znajdującego się na stronie firmy. W przypadku trudności z wyborem zawsze można skorzystać z wiedzy pracowników tego przedsiębiorstwa i skontaktować się z nimi za pomocą e-maila lub telefonicznie. Adres i numer telefonu podane są na stronie.

Asortyment sklepu obejmuje również pasy obustronnie uzębione, których największą zaletą jest możliwość pracy na wielu kołach w tym samym czasie. Najczęściej stosuje się je w urządzeniach wykorzystywanych w przemyśle drzewnym, papierniczym, a także w maszynach działających w rolnictwie i wielu zakładach przemysłowych. Oferta jest bogata i ku zadowoleniu klientów cały czas poszerzana.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://technikcnc.pl/
Dodano: 2021-01-16
Telefon: 603 896 64
Miejscowość: Augustów
Adres: Polna 8
Kod pocztowy: 16-300

Źródła:
https://technikcnc.pl/119-pasy-zebate-zamkniete
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pasek_z%C4%99baty


Podobne Firmy

Kolmat
- Rospuda
Master Dawid Kaczyński
- Zambrów
LM ROBOTIX
- Białystok