ODEKA SIMP FFKurs pomiary elektryczne


Każdy, kto pragnie pracować w przedsiębiorstwach świadczących usługi elektroenergetyczne, powinien posiadać odpowiednie kwalifikacje i umiejętności. W celu ich pozyskania najlepiej zapisać się na profesjonalny kurs, którego ukończenie zwieńczone będzie nie tylko poszerzonymi kompetencjami zawodowymi, ale i certyfikatem, który umożliwia świadczenie usług elektrycznych i wszelkich im pochodnych. 

Jeśli chodzi o kurs obejmujący pomiary elektryczne, to na pewno firma Odeka jest w stanie zagwarantować dostęp do profesjonalnego szkolenia. Jest to bowiem przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem branżowym, które stawia na poszerzanie wiedzy i umiejętności osób zatrudnionych w sektorze elektroenergetycznym. Co ważne, prowadzi ona kursy typu SEP w obszarze elektrycznym (G1), energetycznym (G2), gazowym (G3), jak również oferując szkolenia z pomiarów elektrycznych, wymagających posiadania uprawnień SIMP. Do przedsiębiorstwa zgłosić się mogą zarówno osoby mające w planach pracę w danym sektorze, jak i takie, które już znalazły zatrudnienie i potrzebują przedłużenia wszelkich uprawnień. 

Decydując się na skorzystanie z oferty danej firmy, można być pewnym, że kursy obejmą zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Poruszane kwestie to obsługa, konserwacja, a także montaż, kontrola i pomiar, a także eksploatacja i dozór urządzeń elektrycznych, jak również elektroenergetycznych. Dodatkowym atutem oferty danego przedsiębiorstwa jest fakt, że zapewnia ono dostęp do wszelkich materiałów niezbędnych do ukończenia kursu, ale i  oferuje materiały pomocnicze. Kurs pomiarów elektrycznych odbywa się w dużej mierze na sali, gdzie nie tylko przedstawiana jest niezbędna wiedza oraz wykorzystywane są urządzenia, przy pomocy których przeprowadzane są zajęcia praktyczne. Całe szkolenia kończy się egzaminem - pozytywny wynik gwarantuje 5-letnie uprawnienia elektryczne.

Wszelkie informacje dotyczące oferty danej firmy znaleźć można na stronie internetowej. Dodatkowe wątpliwości rozwiać mogą doświadczeni pracownicy, którzy również udzielą satysfakcjonujących odpowiedzi na wszelkie pytania.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.odeka.pl/
Dodano: 2021-01-14
Telefon:
Miejscowość: Bydgoszcz
Adres: Toruńska 286
Kod pocztowy: 85-030

Źródła:
https://www.odeka.pl/kursy/elektroenergetycznePodobne Firmy

Auto Serwis Kwiatowa
- Toruń
Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.
- Choceń
Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL
- Osiek Nad Wisłą