PPHU "BU-MOR"Szkolenie ogólne bhp | https://eszkoleniabhp.com/


Każda osoba, która zostaje zatrudniona na etacie i otrzymuje od swojego pracodawcy umowę o pracę, powinna przejść wstępne szkolenie BHP. Jest to konieczne, aby pracownik wiedział, z jakimi zagrożeniami może mieć do czynienia na danym stanowisku i jak powinien zachować się w różnych awaryjnych sytuacjach.

Pierwsza część szkolenia wstępnego, czyli szkolenie ogólne BHP, może odbyć się w zakładzie pracy lub też online. Z tej drugiej opcji pracodawcy korzystają coraz częściej, gdyż nie jest konieczny wówczas przyjazd specjalisty ds. BHP do siedziby firmy czy wynajętej sali. Wówczas nowo zatrudnione osoby uzyskują dostęp do szkolenia i słuchają wykładu. Aby mieć pewność, że szkolenie internetowe zostanie przeprowadzone w sposób rzetelny i profesjonalny, warto zdecydować się na współpracę z firmą opisaną pod adresem Eszkoleniabhp.com, która wyróżnia się dużym doświadczeniem w swojej dziedzinie.

Proponowane przez tę firmę kursy online są prowadzone przez kompetentnych wykładowców, którzy zapewniają najlepszą jakość dźwięku i obrazu. Dzięki temu każde spotkanie przebiega sprawnie i zgodnie z wcześniej przygotowanym programem. Czas jego trwania wynosi minimum 2 godziny zegarowe.

Tematyka prowadzonych przez specjalistów szkoleń ogólnych obejmuje następujące zagadnienia:

  • podstawowe przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy, zamieszczone w Kodeksie pracy oraz obowiązujących regulaminach,
  • najważniejsze przepisy ochrony przeciwpożarowej,
  • zasady BHP obowiązujące w danym zakładzie,
  • podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku.

Omawiając te zagadnienia, wykładowca zwraca uwagę na specyfikę branży, z którą ma w danym przypadku do czynienia. Cena udziału w szkoleniu jest bardzo korzystna, a w przypadku, gdy liczba uczestników spotkania przekroczy 30 osób, koszty są ustalane indywidualnie.

Instruktaż ogólny to pierwsza i najważniejsza część szkoleń wstępnych BHP. Drugi etap, czyli instruktaż stanowiskowy, nie musi być już prowadzony przez specjalistę z zakresu BHP, lecz może zostać przeprowadzony przez pracodawcę lub inną osobę kierującą pracownikami.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://eszkoleniabhp.com/
Dodano: 2021-01-13
Telefon: 507 022 814
Miejscowość: Oświęcim
Adres: Zagrodowa 67
Kod pocztowy: 32-600

Źródła:
https://eszkoleniabhp.com/page/szkolenia-bhp-wstepne-online
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bezpiecze%C5%84stwo_i_higiena_pracy


Podobne Firmy

prace.edu.pl
- Kraków
Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków
- Wieliczka/Kraków
King Parking Balice
- Cholerzyn