Ecobag Network Sp. z. o.o.Ecobag Network Sp. z. o.o. - Torby papierowe brązowe


Wraz ze świadomością zagrożenia dla środowiska ze strony plastikowych wyrobów rośnie zapotrzebowanie na opakowania papierowe. Przedsiębiorstwo, które produkuje doskonałej jakości i dostępne w różnych wzorach brązowe torby papierowe można znaleźć na stronie ecobagnetwork.eu. Dzięki nim można znacznie wzmocnić wizerunek firmy, która będzie postrzegana przez klientów jako proekologiczna. Produkty te mogą też służyć jako doskonały nośnik reklamy każdego, korzystającego z takich opakowań przedsiębiorstwa.

Torby brązowe gładkie dostępne u wspomnianego producenta wykonane są z papieru pochodzącego z recyklingu. Można na nich nanieść dowolny firmowy nadruk fleksograficzny, jaki klient prześle do wytwórcy, wybierając też któryś z dostępnych formatów. Wystarczy skontaktować się z tym przedsiębiorstwem, ustalić liczbę egzemplarzy potrzebnych na kwartał, aby otrzymać atrakcyjną ofertę. W asortymencie firmy można znaleźć kilkanaście rozmiarów toreb. Mniejsze pakowane są po 250 sztuk w kartonie, większe natomiast po 100 sztuk.

Sposób nadruku różni się w zależności od tego, jaką ilość zamawia klient. Jeżeli jest to 50 do 4500 sztuk, wybrany tekst czy grafikę nanosi się na gotowych torbach, ale w przypadku zamówień powyżej 5000 najpierw nanosi się tekst czy logo firmy na wstęgę papieru, a następnie umieszcza się ją w maszynie składającej. 

Poza torbami brązowymi gładkimi dostępne są też torby papierowe prążkowane o bardzo eleganckim wyglądzie, z mocnymi uchwytami z dwuwarstwowego papierowego sznurka. Są to produkty, które świetnie sprawdzą się nie tylko w sklepach, ale też na wszelkiego rodzaju wydarzeniach, takich jak targi czy akcje promocyjne. Ponieważ są wyjątkowo odporne na uszkodzenia, jest prawdopodobne, że zostaną wykorzystane przez klienta przynajmniej jeszcze raz. Daje to możliwość rozreklamowania firmy, której logo widnieje na eleganckim papierze torby.

Warto pomyśleć nad wyborem właśnie tej firmy, jako dostawcy opakowań papierowych, ponieważ jej produkty będą doskonałą reklamą. Są one ekologiczne, perfekcyjnie wykonane z doskonałej jakości papieru i w konkurencyjnych cenach.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://ecobagnetwork.eu/
Dodano: 2021-01-09
Telefon: + 48 501 466 028
Miejscowość: Zbąszyń
Adres: Prandoty 150
Kod pocztowy: 64-360

Źródła:
https://ecobagnetwork.eu/oferta_kategoria/torby-papierowe/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Papier

Podobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań