Cool Pics Sebastian SięborNauka fotografii online • https://fotografika.edu.pl/


Wszystkie osoby zainteresowane profesjonalnymi zajęciami fotograficznymi mogą wejść na stronę internetową fotografika.edu.pl. Została opisana na niej akademia fotograficzna oferująca wielorakie kursy dla początkujących i zaawansowanych. Lekcje są prowadzone w rozmaitych trybach. Do wyboru jest między innymi nauka fotografii online. Chociaż szkoła posiada swoje studia w aż czterech dużych miejscowościach w Polsce, to stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom osób zamieszkujących inne części kraju. Zajęcia w trybie online są także dobrym rozwiązaniem dla osób, które w ciągu tygodnia pracują. Dzięki internetowym warsztatom mogą aktywnie rozwijać swoje hobby, spędzając jednocześnie wolny czas w domu.

Akademia korzysta z profesjonalnego sprzętu oświetleniowego oraz specjalistycznego oprogramowania do obróbki zdjęć. To całe wyposażenie jest oczywiście dostępne również dla jej kursantów. Jednocześnie przedsiębiorstwo współpracuje z wieloma znanymi markami z branży fotograficznej, w tym uznanymi magazynami modowymi. Jego uczniowie zdobywają nie tylko cenne umiejętności techniczne, ale przede wszystkim uczą się właściwego spojrzenia na otaczający świat. Dzięki temu stają się bardziej wrażliwi na piękno. Z efektami uczestnictwa w zajęciach można zapoznać się na wskazanej wcześniej stronie w zakładce z galerią. Tam też znajduje się więcej informacji na temat wykładowców prowadzących zajęcia na tej uczelni. Wśród nich znajdują się zarówno doświadczeni oraz utytułowani fotografowie, jak i dopiero zaczynający artyści o świeżym spojrzeniu na sztukę fotografowania.

Studia są podzielone na kilka bloków, zaczynając od części teoretycznej, które ma za zadanie wprowadzić ucznia w tajniki fotografii, a kończąc na bardziej szczegółowych zagadnieniach, takich jak na przykład fotografia portretowa, reklamowa czy modowa. Warto poznać opinie na temat tej akademii udzielone przez innych kursantów. Poleca się również zapoznać z dotychczasowym dorobkiem nauczycieli pracujących dla tego ośrodka edukacyjnego.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (4.5 z 6 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://fotografika.edu.pl/
Dodano: 2020-12-29
Telefon: +48 737 669 968
Miejscowość: Unisław
Adres: Bruki Unisławskie 79
Kod pocztowy: 86-260

Źródła:
https://fotografika.edu.pl/kurs/szkola-fotografii-online-semestr_01/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fotografia

Podobne Firmy

Auto Serwis Kwiatowa
- Toruń
Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.
- Choceń
Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL
- Osiek Nad Wisłą