Kolor Auto GK SERVICE SP. Z O.O.Wynajem samochodów Wrocław


Planując przeprowadzkę i nie mając zamiaru zatrudniać firmy zajmującej się tego rodzaju usługami, warto pomyśleć o wypożyczeniu auta na przykład od firmy ze strony kolorauto.pl. Od lat prowadzi ona wynajem samochodów we Wrocławiu i dysponuje zarówno dużymi autami dostawczymi, takimi na przykład jak Fiat Ducato Maxi, jak i mniejszymi pojazdami jak Citroen Berlingo Long. Zatem każdy klient znajdzie tu taki pojazd, jaki spełni jego oczekiwania.

W ofercie przedsiębiorstwa jest wynajem krótko- i długoterminowy, z limitem kilometrów określonym na ogół na 150 km dziennie, jak i bez limitu. Dlatego z usług chętnie korzystają i osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy na przykład dopiero rozpoczęli działalność i na razie nie mogą sobie pozwolić na zakup własnego pojazdu, a bez niego trudno byłoby im taką działalność prowadzić. Na ogół korzystają oni wówczas z wynajmu długoterminowego, który jest niezwykle korzystny. Używając auta, klient nie interesuje się ewentualną naprawą, ani ubezpieczeniem, gdyż wszystko to pokrywa i załatwia właściciel pojazdu.

Jest to rzetelne przedsiębiorstwo, które stara się, aby wszystkie jego pojazdy były w doskonałym stanie technicznym. Dlatego ma własny warsztat, w którym samochody są okresowo przeglądane i jeśli pojawią się usterki, natychmiast są usuwane. Dostępne auta są zaledwie kilkuletnie, zatem są wyposażone w wiele elektronicznych systemów bezpieczeństwa. Zanim trafią do klienta, zostają dokładnie wysprzątane i zatankowane do pełna, aby klient bezpośrednio po wypożyczeniu auta mógł rozpocząć podróż.

Firma ta współpracuje także z ubezpieczycielami, którzy bezgotówkowo rozliczają wypożyczenie aut zastępczych w przypadku, gdy ofiara wypadku potrzebuje pilnie pojazdu, bez którego nie jest w stanie funkcjonować. Wówczas koszt wynajmu zostaje ściągnięty z OC sprawcy kolizji.

Współpraca z tą wypożyczalnią jest niezwykle owocna, gdyż warunki wynajmu są klarowne, a koszty bardzo atrakcyjne. Pragnąc dowiedzieć się więcej na temat formalności i samych cen, warto odwiedzić podaną wyżej stronę, gdzie można znaleźć wszelkie informacje i obejrzeć pojazdy.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://kolorauto.pl
Dodano: 2020-12-14
Telefon: +48 536 393 293
Miejscowość: Wrocław
Adres: Kotlarska 11
Kod pocztowy: 50-150

Źródła:
https://kolorauto.pl/pl/oddzialy/wroclawPodobne Firmy

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl
- Warszawa
DCP Badania
- Wrocław
Sweetcake.com.pl
- Wrocław