GomeoKubki z nadrukiem Kraków - Gomeo


Promowanie swojej działalności nie zawsze musi wiązać się z ponoszeniem wysokich kosztów. Prawdą jest, że reklamy emitowane w internecie lub mediach tradycyjnych nie należą do najtańszych, dlatego bardzo często rezygnują z nich właściciele niewielkich firm oraz takich, które dopiero wchodzą na rynek. Skutecznym sposobem na zwiększanie świadomości istnienia marki wśród potencjalnych klientów jest zakup gadżetów reklamowych. Dziś ich wybór jest ogromny, a wiele z nich zachwyca nie tylko estetyką wykonania, ale i funkcjonalnością. Miłośnicy uniwersalnych i ponadczasowych rozwiązań cenią sobie kubki z nadrukiem dostępne w Krakowie w firmie Gomeo.

Jest to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji i sprzedaży wysokojakościowych gadżetów tworzonych na indywidualne zamówienie klienta. Odznaczają się one elegancją, funkcjonalnością oraz wygodą użytkowania, dlatego są wykorzystywane niemalże każdego dnia. Gładka powierzchnia kubków daje nieograniczone możliwości. Zainteresowani umieszczają na nich chętnie slogany, logotypy, nazwę swojej działalności czy przyciągające spojrzenia grafiki. Oferowane kubki przydają się na co dzień i są używane chętnie w domach lub biurach.

Klienci wybierają spośród modeli szklanych, porcelanowych oraz ceramicznych, które można myć w zmywarce. Nadruki znajdujące się na ich powierzchni zachwycają detalami i wyrazistymi kolorami nawet po wielu miesiącach użytkowania. Najważniejsze zalety wynikające z tego typu inwestycji to:

  • wzmocnienie lojalności klientów,
  • fakt, że jest to nienachalny nośnik reklamowy,
  • budowanie pozytywnego wizerunku,
  • niewygórowane ceny,
  • trwałość,
  • możliwość wyboru spośród kilku kształtów i wielkości kubków.

Jest to efektywna forma reklamy sprawdzająca się w każdej branży. Odpowiednio zaprojektowane gadżety umożliwiają zapoznanie się z produktami firmy przez klientów. Warto pamiętać, że wiele z nich lubi otrzymywać coś w gratisie. Proponowane kubki mogą być dodawane jako bonus do zakupów lub występować w formie nagrody w przeprowadzanych konkursach.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.gomeo.com.pl/
Dodano: 2020-12-07
Telefon: 508 323 000
Miejscowość: Kraków
Adres: Nowosądecka 74
Kod pocztowy: 30-683

Źródła:
https://www.gomeo.com.pl/55/109-kubki-reklamowePodobne Firmy

prace.edu.pl
- Kraków
Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków
- Wieliczka/Kraków
King Parking Balice
- Cholerzyn