Usługi Mediacyjne i Trenerskie Edyta BorysiakUsługi Mediacyjne i Trenerskie Edyta Borysiak • Mediacje Szczecin


Czy nie uważasz, że życie trwa zbyt krótko, by tracić je na niepotrzebne waśnie i kłótnie? Czy z problemem, z którym nie potrafimy poradzić sobie samodzielnie, trzeba od razu biec do sądu? Czy można znaleźć inny, lepszy sposób na rozwiązanie konfliktu? Oczywiście, że tak! Stosunkowo niedawno powstała ciekawa profesja, a mianowicie mediator. Jego zadaniem jest wypracowanie satysfakcjonującego porozumienia dla wszystkich stron biorących udział w konflikcie. Dlaczego lepiej skorzystać z jego usług, zamiast zaufać sądom? Przede wszystkim jego pomoc jest o wiele tańsza. Koszty sądowe potrafią wyczyścić portfel. Poza tym udając się do sądu, należy być świadomym tego, że dana sprawa może ciągnąć się latami. Ileż zdrowia można przez to stracić... Warto też dodać, że kontakt z mediatorem jest po prostu łatwiejszy. Mówi on słowami prostymi dla każdego człowieka, podczas gdy na rozprawie w sądzie może być różnie (przepisy prawa są często niezrozumiałe dla "zwykłej" osoby). Gdy człowiek rozumie, co się do niego mówi, jest on spokojniejszy.

Mediacje w Szczecinie oferuje Edyta Borysiak, która z wykształcenia jest pedagogiem. Studiowała ona pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, resocjalizację i psychologię zarządzania. Z jej usług mogą skorzystać nie tylko osoby, które szukają mediatora, ale również te, które same chciałyby nim zostać, prowadzi ona bowiem szkolenia z zakresu mediacji oraz prawidłowej komunikacji. Pomaga ona w konfliktach, które pojawiły się w rodzinie, w przypadku nieporozumień w zakładach pracy, w placówkach oświatowych i nie tylko. Mediator może nawet przyspieszyć doprowadzenie sprawy biznesowej do końca. Mediacje z kontrahentem, który przebywa w dużej odległości od nas, np. znajduje się za granicą, można przeprowadzić online. Korespondencyjne podpisanie umowy jest jak najbardziej możliwe.

Chciałbyś zapoznać się z cennikiem usług Pani Edyty? Zajrzyj na jej stronę internetową na mediatorka.szczecin.pl. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą w postaci szkoleń z zakresu mediacji, nawiąż z nią kontakt telefoniczny lub mailowy.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://mediatorka.szczecin.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon:
Miejscowość: Szczecin
Adres: Tenisowa 29
Kod pocztowy: 71-066

Źródła:
https://mediatorka.szczecin.pl/Podobne Firmy

FCE.PL
- Nowogard
Art Shops Sylwia Zakrocka
- Szczecin
Kapitan Cook
- Luboń