Niepubliczne przedszkole i żłobek - Latawce dmuchawcePrzedszkole Poznań


Strona internetowa latawce-dmuchawce.pl skupia szereg informacji, które z pewnością zainteresują osoby chcące posłać swoje dzieci do dobrego przedszkola. Niepubliczne przedszkole w Poznaniu od dawna cieszy się ogromnym zaufaniem rodziców. Lokalizacja jest bardzo dogodna, dzięki czemu łatwo do niej dotrzeć transportem publicznym, jak i prywatnym. Wychowawcy podczas zajęć czerpią nie tylko z podstawy programowej, ale również starają się wszczepiać jak najlepsze wartości nabyte w pracy z młodszymi. Pośród nich warto wymienić szacunek, wolność wybory lub współpracę. Dziecko poprzez zabawę jest uczone przyjaznych zachowań, które pomagają mu w dalszym rozwijaniu się oraz zdobywaniu nowych kolegów i koleżanek.

Spotkania z dziećmi są prowadzone przez wykwalifikowane osoby, które nie tylko mają ogromną wiedzę pedagogiczną, ale również odpowiednie podejście do najmłodszych. Wychowywanie młodych ludzi jest bardzo trudne, dlatego należy dołożyć wszelkich starań, aby zaszczepić w nich pasję poprzez zabawę, piosenki, rozmowy. To lata wczesnoszkolne pozwalają kształtować poprawne nawyki, takie jak choćby dbanie o środowisko oraz radzenie sobie w trudniejszych sytuacjach, sporach. Dzieci w omawianym przedszkolu mają przede wszystkim samodzielnie wykonywać zlecone im zadania. Oczywiście w przypadku trudności, mogą liczyć na wsparcie ze strony osób dorosłych. Jednak to podejmowane przez nich decyzje będą wpływać na rozwój.

System wychowania Montessori to aktywna nauka, to zdobywanie doświadczenia poprzez popełnianie błędów. Niepubliczne przedszkole jest miejscem, gdzie pociechy będą uczyć się dyscypliny, szacunku do osób, jak i całego otaczającego świata (przyrody oraz zwierząt). Oprócz tego dziecko jest pewne, że w każdej chwili może zwrócić się o pomoc do opiekuna. Pozwala to wzmacniać pewność siebie, ale również wzajemne zaufanie między dorosłym a młodszym. W razie jakichkolwiek pytań o wolne miejsca, jak i organizację całego przedszkola zawsze warto kontaktować się telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://latawce-dmuchawce.pl/
Dodano: 2020-11-07
Telefon: 664 195 245
Miejscowość: Poznań
Adres: Karpia 17B
Kod pocztowy: 61-619

Źródła:
https://latawce-dmuchawce.pl/Podobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań