SYSTEM-TECH Sp. z o.o. Sp. kOgrodzenie segmentowe


Drogie maszyny potrzebują specjalnego zabezpieczenia, dlatego wielu przedsiębiorców szuka właściwych systemów do wygrodzenia ich w taki sposób, aby były bezpieczne między innymi na uszkodzenia mechaniczne. Doskonałej jakości panelami szwedzkiej firmy Troax dysponuje firma ze strony system-tech.com.pl, która buduje z nich specjalne ogrodzenia segmentowe. Panele te spełniają wszystkie wymagania dyrektyw i norm bezpieczeństwa. Przeszły także pozytywnie testy odporności na uszkodzenia mechaniczne. Budowane z nich wygrodzenia idealnie nadają się nie tylko do fabryk, ale też do:

  • magazynów wysokiego składowania,
  • magazynów produktów detalicznych,
  • budowy boksów piwnicznych i garażowych,
  • wygrodzeń dla przemysłu farmaceutycznego i spożywczego.

W tym ostatnim przypadku konieczne byłoby użycie paneli z siatki nierdzewnej, gdyż tylko one mogłyby spełnić wymagania higieniczne w tych gałęziach przemysłu.

Panele te można dowolnie ze sobą łączyć, budując w razie potrzeby nawet bardzo wysokie wygrodzenia. Niektóre z nim mogą sięgać nawet kilkunastu metrów. Dostępne są trzy rodzaje mocnych paneli, z których takie ogrodzenia można wykonać. Są to panele:

  • siatkowe,
  • metalowe, 
  • z tworzywa sztucznego.

Pracownicy firmy zapraszają do współpracy klientów potrzebujących takiej ochrony, gwarantując najwyższą jakość wykonanych przez siebie ogrodzeń. Zawsze są do dyspozycji zleceniodawców zarówno jeśli chodzi o stworzenie projektu, jak i dokonanie ewentualnych zmian w otrzymanym projekcie. Są to doświadczeni pracownicy, którzy mogą doradzić wiele doskonałych rozwiązań, kierując się wiedzą i praktyką. Projektanci zakładu pracują na specjalnych programach, przy których pomocy są w stanie wykonać dowolne ogrodzenie zgodne z oczekiwaniami klienta i dopasowane do jego indywidualnych potrzeb.

Panele Troax to nowoczesne rozwiązania modułowe dające się dowolnie łączyć. Przy ich pomocy można też wydzielić lub oddzielić konkretną przestrzeń, przeznaczając ją na specjalne cele i zabezpieczając ją przed niepowołanymi osobami. Czas ich dostawy bez względu na wielkość zamówienia to dwa tygodnie, a sam montaż trwa krótko.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.system-tech.com.pl/
Dodano: 2020-11-12
Telefon: 61 668-27-56
Miejscowość: Poznań
Adres: Głuszyna 58
Kod pocztowy: 61-329

Źródła:
https://www.system-tech.com.pl/ogrodzenia-segmentowe/Podobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań