Purrfect Koci HotelPetsitter w Poznaniu


Właściciele kotów, którzy chcą wyjechać na wakacje lub udają się na wyjazd służbowy, mogą rozważyć oddanie swojego pupila do hotelu dla zwierząt. Jest to lepsze rozwiązanie niż pozostawienie go samego w domu z okazjonalnym dozorem przyjaciół czy sąsiadów. Jakie miejsce wybrać?

Purrfect Koci Hotel to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą mieć pewność, że ich kot znajdzie się w rękach profesjonalistów. Hotel gwarantuje nie tylko osobne pokoje dla zwierząt, ale i możliwość zabawy w części wspólnej, co pomoże w aklimatyzacji i obniżeniu poziomu stresu związanego z nieobecnością właściciela. Przez cały dzień opiekę zapewnia doświadczony petsitter. Hotel działa w Poznaniu.

Miejsce, w którym przebywają koty, pełne jest różnych zakamarków, kryjówek, w których mogą się schować czy bawić. Za oknem znajduje się cichy sad. Na działce nie ma psów. Wszystkie pomieszczenia są odpowiednio zabezpieczone, tak, aby pupil nie mógł wyjść na zewnątrz.

Każdy boks, w którym będzie mieszkać czworonóg, jest wyposażony we wszelkie udogodnienia, takie jak drapak, kuweta, dwa komfortowe legowiska, miseczki na jedzenie i wodę, półki do wspinaczki. Gdy kot wstępnie się zaaklimatyzuje, zostanie wypuszczony do części wspólnej, gdzie będzie mógł się bawić na większej przestrzeni. Aby uniknąć konfliktów, koty są wypuszczane pojedynczo, chyba że są ze sobą zaprzyjaźnione, pochodzą z tej samej rodziny. W pomieszczeniu wspólnym zawsze znajduje się opiekun, który nadzoruje koty, bawi się z nimi i je głaszcze. Żaden pupil nie jest pozostawiony bez dozoru.

Aby zmniejszyć stres związany z mieszkaniem w nowym miejscu, właściciel może przekazać hotelowi ulubioną karmę pupila, żwirek, kocyk lub inną istotną dla niego rzecz. Karmienie każdego zwierzęcia odbywa się według instrukcji przekazanej przez właściciela. Istnieje również możliwość wykupieniu posiłków hotelowych (najwyższej jakości karma sucha i mokra). Szczegóły znajdują się na stronie internetowej w zakładce „cennik”.

Warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy wiedzą, w jaki sposób opiekować się zwierzętami.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://hotel.purrfect.pl/
Dodano: 2020-10-26
Telefon: 790597333
Miejscowość: Luboń
Adres: Paderewskiego 17
Kod pocztowy: 62-030

Źródła:
http://hotel.purrfect.pl/Autor: Amelia BąkPodobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań