OneCredit.plKredyt dla lekarzy na oświadczenie - https://onecredit.pl/


Uzyskanie kredytu hipotecznego nie jest zbyt łatwe, ponieważ osoby chcące skorzystać z takiej formy finansowania, powinny spełnić rozmaite warunki oraz przygotować dokumenty, które następnie zostaną złożone w banku. Podstawą jest także zdolność kredytowa, jaką nie każdy ma. Istnieją jednak grupy zawodowe, którym przysługują tego typu świadczenia na korzystniejszych warunkach. Jedną z nich są lekarze, wykonujący zawód zaufania publicznego, wiążący się z dużą odpowiedzialnością. Placówki bankowe bardzo chętnie proponują im preferencyjne warunki, ponieważ uznają ich za klientów wiarygodnych, niezależnie od specjalizacji, jaką wykonują. Usługa ta kierowana jest zarówno do lekarzy pracujących na kontraktach, jak i mających własne kliniki.

Niektórych jednak odstraszają liczne formalności, które trzeba spełnić, by uzyskać pieniądze. Na szczęście współcześnie istnieją firmy pomagające w takich kwestiach. Jedną z nich jest OneCredit, czyli przedsiębiorstwo zajmujące się pozyskiwaniem finansowania w imieniu swoich klientów, do których zaliczają się nie tylko lekarze, ale i przedstawiciele wolnych zawodów. Jego pracownicy to doświadczeni specjaliści, oferujący między innymi spotkania konsultacyjne.

Podstawą uzyskania kredytu dla lekarza jest prawo do wykonywania tego zawodu. Ze względu na szacunek, jakim cieszą się wśród społeczeństwa, może on liczyć na uproszczone procedury, co oznacza, że decyzje podejmowane są w krótkim czasie, bazując na niewielkiej ilości dokumentów. Rozwiązanie to jest bardzo opłacalne, ponieważ banki proponują o wiele niższe oprocentowanie w porównaniu do kredytów zwykłych. Niekiedy też obniżają lub całkowicie likwidują prowizję. Co ciekawe, kredyt dla lekarzy na oświadczenie to także kredyt hipoteczny, wymagający przynajmniej 20% wkładu własnego. W tym przypadku banki rezygnują z opłat przygotowawczych, co sprawia, że ich oferty zyskują na atrakcyjności. Specjaliści muszą jedynie przejść weryfikację zdolności kredytowej oraz mieć pozytywną historię kredytową. To znakomita alternatywa dla pożyczek, które często są niepewne i mają wysokie odsetki.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://onecredit.pl/
Dodano: 2020-10-25
Telefon: 12 200 50 08
Miejscowość: Kraków
Adres: Osiedle Centrum A 2 87
Kod pocztowy: 31-923

Źródła:
https://onecredit.pl/kredyty-unijne-dla-msp/wolne-zawody/kredyt-dla-lekarzy/


Podobne Firmy

prace.edu.pl
- Kraków
Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków
- Wieliczka/Kraków
King Parking Balice
- Cholerzyn