JGLJGL • Kurs na podnośniki koszowe Katowice


Podnośniki koszowe, nazywane podestami ruchomymi, ułatwiają prace wykonywane na dużych wysokościach. Znajdują zastosowanie podczas przenoszenia ciężkich ładunków i są pomocne w ratowaniu osób przez straż pożarną. Na rynku dostępne są modele samojezdne lub automatyczne, a wszystkie z nich wymagają uprawnień, by móc z nimi pracować. Obsługa takich urządzeń nie należy do najbardziej skomplikowanych, jednak warto pamiętać, że na operatorze spoczywa duża odpowiedzialność, dlatego musi mieć on odpowiednie umiejętności oraz wiedzę związaną z ich pracą.

Można ją zdobyć na zajęciach organizowanych przez firmę JGL. Proponuje ona ciekawy kurs na podnośniki koszowe przeprowadzany w Katowicach. Przedsiębiorstwo umożliwia zdobycie uprawnień w dwóch kategoriach: I P oraz II P. Podstawowe wymagania stawiane uczestnikom to:

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych,
  • pełnoletniość,
  • wykształcenie co najmniej podstawowe.

Właściwe przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne sprawia, że późniejsza obsługa podnośników nie będzie wiązać się z żadnymi niebezpieczeństwami zarówno jeśli chodzi o operatora, jak i osoby znajdujące się w pobliżu.

Zajęcia oferowane przez powyższą firmę składają się z części teoretycznej i praktycznej. Pierwsza z nich związana jest z wykładami prowadzonymi przez doświadczonych specjalistów z merytoryczną wiedzą oraz łatwością w jej przekazywaniu. Doskonale orientują się oni w budowie maszyn, sposobie ich działania oraz najczęściej występujących usterkach. Proponują także ciekawe i przydatne materiały szkoleniowe, dzięki którym można poszerzać swoją wiedzę we własnym domu. Kursanci poznają zasady eksploatacji urządzeń, ich stateczność, wytrzymałość oraz mechanizmy napędowe platform roboczych.

Drugą częścią jest praktyka, czyli zajęcia, nad którymi pieczę sprawują instruktorzy z odpowiednimi kwalifikacjami. Maszyny, na których ćwiczą kursanci, są w pełni sprawne i posiadają aktualne badania okresowe. Kursy kończą się egzaminem i uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego nabyte umiejętności.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.jgl.pl/
Dodano: 2020-10-15
Telefon: 601-950-888
Miejscowość: Sieradz
Adres: Cypriana Bazylika 17
Kod pocztowy: 98-200

Źródła:
https://www.jgl.pl/kursy-na-podesty-ruchome


Podobne Firmy

Mój Kot*PL
- Bełchatów
Communication Corner
- Łódź
Agromika Michał Kiciński
- Bedlno