Dawid Pikuła CartransHolowanie bytom


Profesjonalne usługi holownicze to nie tylko bardzo pożądane wsparcie w czasie wypadku lub stłuczki uniemożliwiającej kontynuację podróży. Nowoczesne firmy świadczące tego typu usługi rozszerzają ich zakres, proponując pomoc wszędzie tam, gdzie może znaleźć swoje zastosowanie duży samochód holowniczy lub laweta, umożliwiająca transport towarów lub sprzętów o niestandardowych gabarytach.

Jedną z takich firm jest Dawid Pikuła Cartrans. To doświadczony i uznany na rynku realizator usług, który od lat zapewnia skuteczną pomoc drogową, w tym holowanie na terenie Bytomia i okolic. Zdobyte doświadczenie oraz ciągła analiza rynku zaowocowały wspomnianym wcześniej rozszerzeniem oferty. Obecnie oprócz transportu samochodów powypadkowych klient może skorzystać także z opcji przewozu specjalistycznych maszyn rolniczych, sprzętu używanego w budownictwie, wózków transportowych lub mniejszych gabarytowo pojazdów, jak quady czy motocykle. 

Firma, dbając o bezpieczeństwo świadczonych usług, posiada oprócz dobrze wyposażonych samochodów holowniczych i lawet także dodatkowe środki stosowane jako zabezpieczenia przewożonych elementów. Są to wytrzymałe liny oraz pasy utrzymujące transport w stabilnej pozycji podczas drogi. Taki rodzaj kontroli świetnie sprawdza się w czasie przewozu ładunku niewymiarowego asortymentu, na przykład drewna.

Z powyższych usług klient może skorzystać o każdej porze dnia i nocy, gdyż firma działa w przyjaznym dla zlecającego systemie 24/7. Warto zatem zapisać w telefonie lub notesie kontakt, by móc zapewnić sobie profesjonalną  i szybką pomoc drogową, jeśli zajdzie taka potrzeba.  Tego typu informacje można pobrać ze strony internetowej firmy.

Dzięki temu, że stosowane do pracy samochody są wyposażone w specjalne światła umieszczone zarówno na przedzie, jak i tylnej części pojazdu, mogą być z powodzeniem używane nawet w strefach pozbawionych latarni i bezdrożach. Pozwala to na skuteczny dojazd do poszkodowanego, nawet jeśli wypadek miał miejsce w trudnodostępnych miejscach.

 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://slask-laweta.pl/
Dodano: 2020-10-20
Telefon: 500051068
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Adres: Tworzeń 170
Kod pocztowy: 41-303

Źródła:
http://slask-laweta.pl/pomoc-drogowa-bytom/Podobne Firmy

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.
- Racibórz
Wesołe Przedszkole
- Sosnowiec
tapetuj.pl Sklep internetowy
- Tarnowskie Góry