Zakład Mechaniczno-Handlowy ZAMEH Sp. z o.o.Wiercenie oraz obróbka skrawaniem


Poszukując stałego partnera, któremu można by zlecić wykonanie różnych części i komponentów do maszyn czy konstrukcji stalowych, warto zapoznać się z firmą ze strony zameh.pl. Jest to przedsiębiorstwo działające na tym rynku już ponad 30 lat, które wykonuje najróżniejsze usługi, wśród których jest nie tylko wiercenie i obróbka skrawaniem, ale także:

  • toczenie CNC,
  • frezowanie CNC,
  • obróbka stali kwasoodpornej,
  • obróbka wielkogabarytowa,
  • spawanie konstrukcji stalowych.

Jest to przedsiębiorstwo rodzinne, które charakteryzuje się przede wszystkim dbałością o stały, dynamiczny rozwój firmy, a także o opinie i zadowolenie klienta. Jest to nowoczesna firma współpracująca z wieloma kontrahentami. Zatrudnia ona ponad 100 osób w kilku działach. Ma także własny dział kontroli jakości, który dba nie tylko o wysoką jakość usług, ale także o efektywne zużycie materiałów i minimalizację kosztów. Zakres oferowanych usług jest bardzo szeroki i obejmuje zarówno obróbkę metali za pomocą maszyn CNC, jak i tradycyjnych. Wielkim atutem przedsiębiorstwa jest także doskonała, zaangażowana w życie firmy i świetnie wykwalifikowana załoga.

Przedsiębiorstwo to od ponad dwudziestu lat współpracuje z kolejnictwem, dostarczając tej branży między innymi wyroby spawane, obrabiane mechaniczne, cynkowane i malowane, w postaci stopni, podestów i drabin wykonanych z własnych materiałów. Poza kolejnictwem firma świadczy także usługi dla energetyki, przemysłu budowy maszyn, farmaceutycznego i wydobywczego.

Najważniejszymi cechami przedsiębiorstwa są:

  • umiejętność organizacji pracy oraz planowania,
  • efektywność,
  • elastyczność,
  • wysoka jakość wykonywanych usług,
  • terminowość.

Na wykonywane w/w prac przedsiębiorstwo to posiada pozwolenia i certyfikaty potwierdzające wysoką jakość produktów i usług. Nic więc dziwnego, że wytwarzane tu maszyny, części i komponenty, a także drobniejsze elementy stalowe są chętnie kupowane przez klientów z kraju i z zagranicy. Wiele z nich kupują kraje europejskie, ale znaczna część produkcji nabywana jest przez firmy ze Stanów zjednoczonych, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a nawet z Australii. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.zameh.pl/
Dodano: 2020-10-06
Telefon: 74 89 39 372
Miejscowość: Łagiewniki
Adres: Kłodzka 10
Kod pocztowy: 58-210

Źródła:
https://www.zameh.pl/oferta/glebokie-wiercenia/Podobne Firmy

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl
- Warszawa
DCP Badania
- Wrocław
Sweetcake.com.pl
- Wrocław