Wesołe PrzedszkolePrywatne przedszkole - Sosnowiec


Państwowe czy prywatne - to pytanie zadaje sobie wielu rodziców, którzy zamierzają posłać swoje pociechy do przedszkola. Wybór z pewnością do łatwych nie należy. Oba wymienione wyżej rozwiązania mają swoje wady i zalety. Warto w tym miejscu jednak zauważyć, iż druga z przywołanych opcji cieszy się obecnie coraz większą popularnością. Dlaczego tak się dzieje? Poszukajmy odpowiedzi, przyglądając się bliżej działalności jednej z niepublicznych placówek zlokalizowanych na terenie województwa śląskiego.

Prywatne przedszkole w Sosnowcu usytuowane przy ulicy Ostrogórskiej 21 to nowoczesna instytucja. Prowadzi nabór przez cały rok kalendarzowy. O przyjęciu dziecka decyduje kolejność zgłoszeń. Maluch może zacząć uczestniczyć na zajęcia już następnego dnia po podpisaniu umowy. Placówka dba o kompleksowy rozwój maluchów zarówno w sferze intelektualnej, motorycznej, emocjonalnej jak i społecznej. Posiada bogatą ofertę dydaktyczną. (rytmika, zajęcia logopedyczne, krajoznawcze i kulturoznawcze, aerobik, pływanie, dogoterapia, warsztaty plastyczne, teatralne, etc.). Kształtuje umiejętności niezbędne do podjęcia nauki w szkole podstawowej. Podopieczni poznają podstawowe zasady bezpieczeństwa i zdrowego stylu życia. Uczą się odpowiedzialności, wrażliwości i otwartości na potrzeby innych ludzi. Zyskują większą pewność siebie. Zdobywają nowe doświadczenia.

Należy również zwrócić uwagę na fakt, iż w przedszkolu funkcjonują oddziały integracyjne, do których przyjmowane są dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Mogą liczyć na pomoc ze strony wykwalifikowanych oligofrenopedagogów, fizjoterapeutów, psychologów, logopedów oraz tyflopedagogów.  Kadra do każdego malucha podchodzi indywidualnie, uwzględniając specyfikę jego problemów, pasje, talenty, etc. Wszystko po to, by zapewnić im jak najlepszy start w przyszłość.

Zainteresowani? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? W takim razie wejdźcie na stronę internetową: wesole-przedszkole.edu.pl. Wystarczy kilka kliknięć myszką i trochę wolnego czasu. A zatem do dzieła!

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://wesole-przedszkole.edu.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon: +48 696 442 990
Miejscowość: Sosnowiec
Adres: Ostrogórska 21
Kod pocztowy: 41-200

Źródła:
https://wesole-przedszkole.edu.pl/Podobne Firmy

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.
- Racibórz
tapetuj.pl Sklep internetowy
- Tarnowskie Góry
HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
- Bielsko-Biała