OSK Speedhttp://www.speed.auto.pl | Egzamin na prawo jazdy B Gdańsk


Na terenie Trójmiasta dostępnych jest sporo ośrodków oferujących kurs prawa jazdy, zapewne przyszli kierowcy mają nie lada problem z wybraniem konkretnej instytucji. Czym więc się kierować podczas szukania najlepszej szkoły? Niezwykle istotne są opinie na temat prowadzonych zajęć, które można znaleźć na miejskich forach internetowych oraz fanpage'ach w mediach społecznościowych. Kluczowa jest także informacja na temat zdawalności kursantów uczęszczających do określonego ośrodka.

Na wszystkie osoby, które zdają egzamin na prawo jazdy kategorii B i są z okolic Gdańska, na stronie internetowej speed.auto.pl czeka korzystna oferta profesjonalnego kursu przygotowującego do uzyskania licencji kierowcy. Firma cieszy się ogromną popularnością i posiada aż dwa ośrodki szkoleniowe w obrębie miasta. Kursanci mogą wziąć udział w kursie na prawo jazdy kategorii B, które umożliwia kierowanie pojazdami osobowymi o wadze do 3,5 tony, a także kategorii A, czyli uprawniające do prowadzenia motocykla.

Co wyróżnia gdański ośrodek szkoleniowy?

  • indywidualne podejście do każdego ucznia,
  • kompleksowy pakiet materiałów dydaktycznych,
  • kursy poranne, popołudniowe oraz weekendowe, a nawet w trybie przyspieszonym,
  • miła i przyjazna atmosfera w trakcie prowadzonych zajęć,
  • wysoka zdawalność kursantów,
  • tytuł lidera wśród trójmiejskich ośrodków prawa jazdy,
  • możliwość skorzystania ze specjalnych jazd doszkalających.

Na stronie internetowej szkoły można zapoznać się ze szczegółami związanymi ze zbliżającymi się kursami, m.in. na temat terminów oraz cen poszczególnych szkoleń. 

Kiedy można zapisać na kurs prawa jazdy?

Szkolenia na prawo jazdy w przypadku kategorii B są przeznaczone wyłącznie dla osób, które ukończyły lub też ukończą 18 lat wraz z dniem zaliczenia wszystkich wymaganych zajęć praktycznych i teoretycznych. Natomiast na kurs motocyklowy mogą zapisać się osoby w wieku 20 lat, pod warunkiem że od 2 lat posiadają prawo jazdy kategorii A2 lub 24 lat, gdy kierowca zamierza jeździć dowolnym modelem jednośladu. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://www.speed.auto.pl
Dodano: 2020-08-03
Telefon: 601 224 101
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Gnilna 2
Kod pocztowy: 80-847

Źródła:
http://www.speed.auto.pl/Podobne Firmy

Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego
- Malbork
Tapestry
- Gdańsk
Stomatolog Tomasz Dzwonkowski
- Tczew