e-masters.plSerwis smartfonów Poznań


W obecnych czasach praktycznie każdy korzysta ze smartfona. Tego typu urządzenia całkowicie zdominowały rynek. Nic w tym dziwnego, ponieważ są wyjątkowo funkcjonalne. Jednak niestety, nie są to telefony niezawodne. Duże ekrany dotykowe, skomplikowane podzespoły sprawiają, że łatwo je uszkodzić. Jeśli tak się stanie, właściciel powinien niezwłocznie udać się do sprawdzonego serwisu. Z czyich usług skorzystać?

Dobry serwis telefonów komórkowych

Jednym z najlepszych miejsc jest E-Masters. Profesjonalny serwis smartfonów działa w Poznaniu i zajmuje się naprawą produktów rozmaitych producentów, takich jak Xiaomi, Samsung, LG. Firma dysponuje niezbędnymi częściami zamiennymi. Poza tym fachowcy mogą również zająć się aktualizacją czy przeinstalowaniem systemu operacyjnego, który często jest źródłem wielu problemów uniemożliwiających korzystanie z telefonu.

Szczegóły oferty

Serwis świadczy kompleksowe usługi związane z naprawami uszkodzeń mechanicznych oraz awariami oprogramowania. Pracownicy firmy zajmują się między innymi wymianą rozbitej szybki (digitizera). Do sklejania ekranu wykorzystuje się najwyższej jakości klej OCA, który doskonale współpracuje z wyświetlaczem, jest odporny na wysoką temperaturę i nie wchodzi w konflikt z elektronicznymi podzespołami.

Poza tym serwis jest wyposażony w nowoczesne narzędzia przeznaczone do suszenia zalanego lub zamoczonego smartfona. Sprzęt eliminuje ciecz bez rozgrzewania wewnętrznych komponentów, co pozwala na ich poprawne funkcjonowanie po osuszeniu. Warto również wspomnieć o możliwości wymiany zepsutych podzespołów. Fachowcy szybko zajmą się niesprawnym głośnikiem czy mikrofonem. Istnieje również możliwość wgrania nowego oprogramowania, zmiany systemu na inny.

Kiedy telefony są zbyt zniszczone, aby móc je naprawić lub jest to nieopłacalne, pracownicy serwisu mogą ściągnąć dane zapisane w pamięci smartfona. Odzyskanie danych jest możliwe nawet w przypadku wyjątkowo poważnych uszkodzeń.

Więcej informacji na temat świadczonych usług można znaleźć na stronie internetowej firmy. Warto skorzystać z oferty renomowanego przedsiębiorstwa.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://e-masters.pl
Dodano: 2020-08-13
Telefon: 61 83 01 083
Miejscowość: Poznań
Adres: Głogowska 165
Kod pocztowy: 60-126

Źródła:
https://e-masters.pl/serwis-telefonow
https://pl.wikipedia.org/wiki/Telefon


Podobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań