Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PLUdźwiękowienie reklam


Rozumiejąc, że bez promocji nie uda się dobrze sprzedać produktu ani usługi, wielu producentów decyduje się na różnego typu reklamy internetowe, radiowe i telewizyjne. Do realizacji takich projektów potrzebują między innymi lektorów o ciekawej, dostosowanej do tematyki reklamy barwie głosu i intonacji. Dlatego na rynku pojawiło się sporo firm, oferujących nie tylko bazy najciekawszych głosów żeńskich i męskich, ale także wykonanie całego nagrania.

Powodzenie przedsiębiorstwa i sprzedaży zależy od tego, jak bardzo reklama zapadnie w pamięć potencjalnych klientów, dlatego bardzo istotne jest umiejętne dobranie głosu, jego brzmienia i modulacji nie tylko do samego produktu, ale także do samych odbiorców. Ciągle niestety społeczeństwem rządzą pewne stereotypy, przypisując kobiecie i mężczyźnie określone role, dlatego miły głos żeński sprawdzi się w reklamach produktów kosmetycznych, farmaceutycznych i środków przeznaczonych do utrzymania czystości w domu, podczas gdy mężczyzna powinien podkładać głos w reklamach samochodów, banków czy materiałów budowlanych. Dlatego, wykonując udźwiękowienie reklam, warto zwrócić na to uwagę. 

Z pewnością w tym przedsięwzięciu bardzo pomocne będzie studio nagrań Lektoring.pl działające na rynku już d wielu lat i posiadające bogatą bazę najciekawszych głosów nie tylko z Polski, ale także z zagranicy. Każdy lektor posługujący się językiem obcym to native speaker, dlatego jest wiarygodny i potrafi oddać specyfikę języka. Wychodząc z produktem na obce rynki, nawet tak egzotyczne, jak Emiraty Arabskie czy Indonezja, warto sięgnąć do bazy głosów wspomnianej wyżej firmy, ponieważ można w niej znaleźć lektora niemal w dowolnym języku.

Co jeszcze studio ma do zaoferowania? Przede wszystkim podłożenie dowolnego podkładu dźwiękowego do każdego filmu reklamowego z zachowaniem synchronizacji mowy z obrazem. Klient może liczyć na dostarczenie gotowego, zmontowanego filmu z wgranymi napisami. Film może być nagrany w dowolnym formacie, jaki tylko klient sobie zażyczy. Oczywiście istnieje także możliwość współpracy z lektorem w studiu w siedzibie klienta, ale wówczas będzie on musiał jeszcze zatrudnić wiele osób do zmontowania całego materiału.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://lektoring.pl/
Dodano: 2020-06-22
Telefon: +48 (56) 656-60-90
Miejscowość: Osiek Nad Wisłą
Adres: Konwaliowa 12
Kod pocztowy: 87--12

Źródła:
https://lektoring.pl/udzwiekowienie/


Podobne Firmy

Auto Serwis Kwiatowa
- Toruń
Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.
- Choceń
Cool Pics Sebastian Siębor
- Unisław