SilesiapakTorby papierowe eko


O wyborze nośnika reklamy decyduje wiele czynników. Jednym z najczęściej wskazywanych jest cena jego zakupu lub wynajęcia. Kolejnym jest skuteczność, którą można mierzyć rosnącą popularnością marki. Od pewnego czasu wiele firm dostrzega nowy aspekt. Jest nim troska o czyste środowisko. Dlatego coraz częściej sięgają po zgodne z naturą produkty promujące markę. Jednymi z ciekawszych i zarazem praktycznych artykułów reklamowych są torby papierowe eko. Wykonuje się je z surowców odnawialnych w sposób bezpieczny dla otoczenia. Dodatkowo są wytrzymałe oraz estetyczne. Coraz częściej można je spotkać w renomowanych sklepach odzieżowych oraz obuwniczych. Zaopatrują się w nie dyskonty spożywcze i firmy cateringowe. Działania tego typu przyczyniają się do redukcji jednorazowych opakowań z tworzyw sztucznych. Ekologiczne reklamówki budzą pozytywne skojarzenia z nazwą firmy na nich widniejącą.

W zależności od zlecenia mogą być przygotowane w wersji kolorowej, białej lub klasycznej - brązowej. Nadruk na nich wykonywany jest metodą fleksograficzną lub sitodruku. Z dużym zainteresowaniem spotykają się torby papierowe eko od firmy Silesiapak. Tym, co je wyróżnia na rynku, jest ich nienaganny wygląd i wysokiej jakości, odporny na rozdarcia papier kraft. W pełni pochodzi on z makulatury. Torby spotkały się z uznaniem Klientów biznesowych na terenie Polski i Europy Zachodniej. Producent udostępnia możliwość zamieszczenia na siatkach zgodnie z dostarczonym projektem:

  • logo,
  • sloganu reklamowego,
  • unikalnej grafiki.

W ofercie sprzedaży znajduje się ponad 50 wzorów z opcją indywidualnego wymiaru. Tak powstają dopasowane np. do kartonów z butami eleganckie opakowania. Wyposażone są w mocne uchwyty zapewniające możliwość przenoszenia zakupów o wadze do 15 kg. To świetna alternatywa dla plastikowych jednorazówek. Zwłaszcza że ich papierowy odpowiednik może być wykorzystany wielokrotnie. Takie proekologiczne medium doskonale przemawia do wyobraźni użytkowników. Mają oni poczucie uczestnictwa w czymś dobrym i ważnym dla wszystkich ludzi oraz całej planety.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://silesiapak.pl/
Dodano: 2020-01-14
Telefon: 790 275 067
Miejscowość: Katowice
Adres: Blachnickiego 9
Kod pocztowy: 40-175

Źródła:
https://silesiapak.pl/Podobne Firmy

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.
- Racibórz
Wesołe Przedszkole
- Sosnowiec
tapetuj.pl Sklep internetowy
- Tarnowskie Góry