ZIMEX SCAPA Import-ExportTaśma klejąca aluminiowa


Uszczelnianie rur czy naprawa kabla za pomocą taśmy kojarzone jest zazwyczaj z rozwiązaniem tymczasowym, prowizorycznym i niefachowym. Jednak takie prowizoryczne rozwiązania zazwyczaj stają się permanentnymi, skoro problem został zlikwidowany i wszystko sprawnie działa, nie ma potrzeby tego poprawiać. Jedynie względy estetyczne mogą na takim rozwiązaniu ucierpieć. Na szczęście na rynku jest dostępny produkt, który doskonale nadaje się do szybkich napraw, zabezpieczania elementów, a także wielu innych prac.

 

Taśma klejąca, jaką jest taśma aluminiowa, wykazuje doskonałą przyczepność, dzięki zastosowaniu odpowiednio mocnego kleju akrylowego. Dokonując zakupu tego produktu, trzeba zwrócić uwagę na grubość taśmy i wybrać odpowiednią w zależności od warunków, w jakich ma być użyta.

 

Taśma aluminiowa, dzięki domieszce włókna szklanego, który wchodzi w jej skład oraz cienkiej warstwy aluminium, cechuje się dużą wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia, rozdarcia, stosowanie środków chemicznych oraz wysokie temperatury. Dzięki temu ten produkt może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

 

Taśma klejąca z dodatkiem aluminium doskonale sprawdzi się w następujących sytuacjach:

  • naprawa i montaż kominków;

  • uszczelnianie rur, różnych powierzchni;

  • uszczelnianie kanałów powietrza, naprawach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych;

  • w pracach dekarskich, budowlanych;

  • spawanie;

  • przy tworzeniu ekranów odbijających promienie słoneczne;

  • przy budowie murów ogniowych;

  • naprawach samochodowych;

  • mają również zastosowanie w sprzęcie fotoelektrycznym.

 

Ta taśma to doskonały produkt, dający pewność solidnego zabezpieczenia każdego elementu, który zostanie nią oklejony. To również pewność, że każda naprawa zostanie wykonana porządnie i estetycznie, a dodatkowo długotrwale.

 

Sklep internetowy dostępny pod adresem zimexscapa.com.pl ma w swojej ofercie taśmy aluminiowe, które może zamówić każdy, już w niewielkiej ilości. Trzeba też przyznać, że produkt ten można zakupić w bardzo przystępnych cenach, dlatego jak najszybciej trzeba złożyć zamówienie na ten bardzo pomocny materiał budowlany.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.zimexscapa.com.pl/
Dodano: 2020-01-11
Telefon: 509 445 744
Miejscowość: Poznań
Adres: Adama Kręglewskiego 9A
Kod pocztowy: 61-248

Źródła:
https://www.zimexscapa.com.pl/produkty/tasmy-klejace-aluminiowe/Podobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań