FRESH-KLIMAKlimatyzacja do mieszkań Warszawa


Lata pracy w klimatyzowanych pomieszczeniach, poruszania się samochodem z włączonym nawiewem w upalne lato czy wchodzenia do ciepłych sklepów zimą, coraz więcej osób przekonuje do zamontowania klimatyzacji we własnym mieszkaniu. Nowoczesne budownictwo z cienkimi konstrukcjami i ogromnymi oknami sprawia, że lokale mieszkalne nagrzewają się dużo szybciej, niż w starych budynkach, ograniczając możliwość efektywnego wypoczynku.

 

Klimatyzery a klimatyzatory

 

Każdy, kto jest zdecydowany na zamontowanie systemu klimatyzacji w mieszkaniu, powinien odróżniać te dwa pojęcia. Zadanie klimatyzerów polega wyłącznie na schłodzeniu temperatury. To niewielkie i wyjątkowo tanie urządzenia, dzięki czemu łatwo odróżnić je od klimatyzatorów. Te są znacznie droższe, jednak wyższa cena niesie za sobą dużo większy zakres możliwości.

 

Klimatyzatory nie tyle schładzają pomieszczenie co utrzymują stałą temperaturę powietrza. Uruchomienie klimatyzera sprawi, że poziom ciepła będzie cały czas spadał; jego działanie można porównać do wentylatora. Natomiast klimatyzator zmniejszy bądź podniesie temperaturę do wskazanej ilości stopni, dzięki czemu doskonale sprawdzi się także w okresie zimowym (zużywając przy tym znacznie mniej energii niż grzejniki elektryczne).

 

Klimatyzacja do mieszkań i serwis w Warszawie

 

Im wyższa jakość klimatyzatora, tym lepszy jego wpływ na zdrowie mieszkańców. Nieodpowiednio zamontowany, może negatywnie oddziaływać na układ oddechowy. Warto więc korzystać z urządzeń renomowanych producentów, a ich montaż zlecić doświadczonej firmie.

 

Profesjonalnym montażem w stolicy zajmuje się firma Fresh Klima; od 2004 roku dostępna jest w niej zarówno klimatyzacja do mieszkań w Warszawie, jak i sklepów, biur czy innych firm. Firma posiada wszystkie wymagane atesty higieniczne oraz certyfikaty jakościowe i spełnia międzynarodowe normy. Zapewnia również, że montowane urządzenia będą doskonałym rozwiązaniem dla alergików; wspomagane systemem oczyszczającym powietrze, pozwalają usunąć z niego drobinki kurzu, bakterii i innych zanieczyszczeń.

 

 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.fresh-klima.com.pl/
Dodano: 2020-01-03
Telefon: 511930250
Miejscowość: Warszawa
Adres: Karolkowa 63
Kod pocztowy: 01--19

Źródła:
https://www.fresh-klima.com.pl/Podobne Firmy

TanieMilitaria.pl
- Warszawa
Przedwczesny wytrysk ranking
- Warszawa
Feromarket
- Warszawa