Leon Travel - wynajem autokarówTransport autokarowy Poznań


Właściwa organizacja przewozu autobusowego dla grupy wielu osób to bardzo ważne przedsięwzięcie. Przy planowaniu podróży najwyższy priorytet stanowi bezpieczeństwo uczestników wycieczki oraz maksymalny komfort. Dlatego usługi transportowe należy powierzyć zawodowcom. Warto wybrać firmę, która zawsze terminowo i rzetelnie realizuje powierzone zadania. Równie istotne jest wieloletnie doświadczenie oraz jakość potwierdzona opiniami zadowolonych klientów. Użytkownicy transportu autobusowego mają prawo oczekiwać możliwości wyboru nowoczesnych pojazdów. Dbając o wszystkie te elementy, każda podróż upłynie w doskonałej atmosferze.

Firma Leon Travel już od ponad dwudziestu lat świadczy usługi w zakresie transportu autokarowego w Poznaniu. W tym czasie fachowy personel przyzwyczaił klientów do najwyższego standardu. Podróżni zawsze mogą liczyć na bardzo atrakcyjne ceny oraz możliwość skorzystania z pojazdów znanych i sprawdzonych marek. To doskonałe rozwiązanie na takie wyjazdy, jak:

 

  • wycieczki szkolne
  • pielgrzymki
  • transport pracowników
  • przejazd gości weselnych
  • podróże służbowe 
  • podróże zagraniczne

 

Jeden autokar może przewieźć od trzydziestu do pięćdziesięciu osób. Na pokładach znajduje się toaleta, a także klimatyzacja. Klienci skorzystają również z minibarku. Podczas podróży każdy zrelaksuje się na fotelu z wygodnym podnóżkiem. Ponadto można posłuchać muzyki, a także obejrzeć film. To atuty, dzięki którym nawet najdłuższa trasa nie będzie męcząca. Autokary przeszły niezbędne przeglądy i wymagające testy w autoryzowanych serwisach. Mogą, więc bez przeszkód poruszać się zarówno po polskich drogach, jaki i międzynarodowych. Na uwagę zasługuje również profesjonalizm kierowców, którzy uzyskali wysokie kwalifikacje oraz szczegółową wiedzę na temat tajników branży transportowej. Dzięki temu krótkie wyjazdy oraz dalekie podróże realizowane są z nienaganną starannością. Transport autokarowy w Poznaniu sprawdza się idealnie wszędzie tam, gdzie liczy się przede wszystkim wygoda i bezpieczeństwo. 

 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://leontravel.pl/
Dodano: 2019-12-24
Telefon: 600 370 318
Miejscowość: Poznań
Adres: Wieruszowska 10
Kod pocztowy: 60-101

Źródła:
https://leontravel.pl/


Podobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań