KDME Maciej Zarembahttp://www.mzlaser.pl/ | Cięcie laserem rur i profili


Duża różnorodność nowoczesnych technik obróbki materiałów stalowych zapewnia producentom pojazdów i urządzeń znacznie większe możliwości działania, pozwala oszczędzać czas i pieniądze. Dzięki wdrożeniu technologii laserowych pojawiła się możliwość precyzyjnej obróbki blach stalowych węglowych i nierdzewnych, różnego rodzaju profili czy rur. Wycinanie skomplikowanych kształtów w twardych materiałach niczym w papierze pozwala na obniżenie kosztów produkcji, poprawę estetyki wielu produktów, wpływa także na ich lepsze dostosowania do upodobań współczesnych klientów.

Jeśli firma potrzebuje pewnej liczby odpowiednio dociętych elementów stalowych, nie musi od razu inwestować w drogi sprzęt do ich obróbki. Jedną z ciekawych, alternatywnych opcji, jest cięcie laserem rur i profili stalowych realizowane przez firmy zewnętrzne, które dysponują urządzeniami o odpowiedniej mocy działania. Taką firmą jest MZlaser.pl ze Śląska. Jest to przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w realizacji usług precyzyjnej obróbki różnych typów materiałów z zastosowaniem nowoczesnych technologii laserowych. W ofercie firmy, prócz usług cięcia laserowego, plazmowego czy z wykorzystaniem tradycyjnego palnika, znajdują się również usługi grawerowania, gięcia krawędziowego i spawania. Tego typu usługi są względem siebie komplementarne, dzięki czemu zleceniodawca ma większe pole manewru i zlecenie wykonania określonego zakresu robót może zlecić wyłącznie jednej firmie, co w naturalny sposób przekłada się na skrócenie czasu potrzebnego do ich realizacji.

Firma oferuje usługi laserowego docinania różnorodnych elementów stalowych i plexi. Laser pozwala na precyzyjną obróbkę materiałów ze stali węglowej o grubości do 12 mm i stali nierdzewnej o grubości do 5 mm. Poza tym duży obszar roboczy lasera gwarantuje możliwość wygodnej pracy z rurami i profilami stalowymi o średnicy 200 mm i długości 3000 mm. Zastosowanie nowoczesnej techniki cięcia sprawia, że krawędzie obrabianego materiału są równe i niemal gładkie, w związku z czym nie trzeba tracić wiele czasu na ich wykończenie.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://www.mzlaser.pl/
Dodano: 2019-12-10
Telefon: + 48 32 7241564
Miejscowość: Bestwina
Adres: Podkępie 4
Kod pocztowy: 43-512

Źródła:
http://www.mzlaser.pl/ciecie-laserowe/Podobne Firmy

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.
- Racibórz
Wesołe Przedszkole
- Sosnowiec
tapetuj.pl Sklep internetowy
- Tarnowskie Góry