PolSprayAgregaty do pianki poliuretanowej | PolSpray


Wysokie koszty ogrzewania, komfort przebywania wewnątrz pomieszczeń o każdej porze roku, estetyka elewacji – to tylko część argumentów, których używa się w kontekście docieplania budynków. Jednym z najpopularniejszych i najpowszechniej stosowanych materiałów izolacyjnych jest pianka poliuretanowa, którą aplikuje się na powierzchnie w bardzo prosty sposób, bo poprzez natrysk.

Rozwiązanie jest o tyle przyjazne dla wykonawcy, że pracę można usprawnić za pomocą specjalnego agregatora. Jego koszt waha się od kilkudziesięciu do ponad 100 tysięcy złotych, ale inwestycja szybko się zwraca, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę, jak wiele obiektów prywatnych, firmowych czy publicznych czeka wymaga jeszcze prac termoizolacyjnych.

Wybierając agregaty do pianki poliuretanowej, należy skupić się na wszystkich detalach technicznych, które decydują o funkcjonalności urządzenia. Niezbędne w tym kontekście informacje dotyczą mocy, rodzaju zasilania, wydajności czy wagi. Im dłuższa gwarancja, tym prawdopodobniejsze, że producent włożył dużo starań w zapewnienie wytrzymałości urządzenia na zużycie nawet w trudnych warunkach środowiskowych.

Ergonomiczna konstrukcja ułatwia natrysk pianki poliuretanowej w tempie, które jest niezbędne podczas profesjonalnych prac termoizolacyjnych. Aby cieszyć się jakością sprzętu, warto kupować go z katalogów najlepszych producentów – wśród nich można wymienić markę Komatz. Jej agregatory są dostępne w atrakcyjnych cenach na stronie sklepu internetowego PolSpray. Pracownicy sklepu udzielają niezbędnego wsparcia technicznego, oferują także przeszkolenie i pomoc w obsłudze narzędzi służących do rozprowadzania pianki PUR.

W tym samym sklepie internetowym można znaleźć znacznie szerszy asortyment, który obejmuje między innymi materiały budowlane, inne agregaty, akcesoria BHP, mierniki czy części zamienne do profesjonalnych narzędzi stosowanych w trakcie izolowania i malowania budynków. W razie jakichkolwiek pytań warto zadać je pracownikom sklepu wyspecjalizowanemu w dostarczaniu najlepszych rozwiązań renomowanych marek.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://polspray.com.pl/
Dodano: 2019-12-14
Telefon: +48 81 471 49 69
Miejscowość: Lublin
Adres: aleja Warszawska 150
Kod pocztowy: 20-824

Źródła:
https://polspray.com.pl/produkt/agregat-do-piany-poliuretanowej-pur-komatz-grander-reaktor/Autor: Amelia BąkPodobne Firmy

Yasumi Chełm
- Chełm
PolSpray
- Lublin
KOMATZ - Agregaty malarskie
- Lublin