Master Dawid KaczyńskiObróbka skrawaniem, usługi frezowania


Zakup maszyny przeznaczonej do obróbki skrawaniem jest bardzo kosztowny. W przypadku braku środków finansowych na jej zakup lub chęci zlecenia realizacji usługi zewnętrznej firmie warto skontaktować się z przedsiębiorstwem Master. W ten sposób każdy klient może być pewny realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów, przy jednoczesnym zadbaniu o szereg detali. Są one bardzo ważne w usługach frezowania, ponieważ w tego rodzaju zadaniach dokładność ma ogromne znaczenie. Dzięki niej możliwe jest stworzenie np. śrub dla branży lotniczej.

Obróbka skrawaniem zalicza się do usług wykonywanych przez firmę, która na regionalnym rynku usług działa już od wielu lat. Podczas procesu obróbki skrawaniem CNC dochodzi do szeregu istotnych technicznych zdarzeń. Niezwykle ważny jest tzw. ruch obrotowy narzędzi wykonywany wokół jego osi. Przedmiot, który jest poddawany obróbce, wyróżnia się tzw. ruchem posuwowym. Inaczej sytuacja od strony technicznej wygląda w przypadku maszyn obrabiarkowych. Posiadają one kilka osi sterowanych, które pomagają wykorzystać m.in. ruchy przedmiotu, który jest obrabiany (np. w kilku osiach).

Nadanie odpowiedniego kształtu

Celem obróbki skrawaniem jest nadanie konkretnemu materiałowi określonego na etapie projektowania kształtu. Wszystkie prace realizowane przez firmę są każdorazowo analizowane. Gwarantuje to najwyższy poziom satysfakcji każdego klienta. Nadanie bryle właściwego kształtu zapewniają niezawodne urządzenia na stałe dostępne w procesie obróbki skrawaniem. Przechodzą one regularne badania techniczne, dlatego są w pełni bezpieczne i gwarantują szybką realizację zleceń.

Usługa polega na usuwaniu warstw tzw. naddatku obróbkowego, który ostatecznie jest zamieniany na wióry. Obróbka skrawaniem dzieli się na dwa rodzaje. Są to obróbka wiórowa oraz obróbka ścierna. Ostatnia z nich jest coraz częściej wykorzystywana przy realizacji zleceń. Polega na wykorzystaniu bardzo dobrych ostrz (często o zmiennej liczbie), a także na geometrii. W ten sposób produktem ubocznym są wióry z reguły w postaci małych drobin.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://uslugitokarskie24.pl/
Dodano: 2019-11-22
Telefon: 503-953-633
Miejscowość: Zambrów
Adres: Brajczewo Sierzputy 6
Kod pocztowy: 18-300

Źródła:
http://uslugitokarskie24.pl/obrobka-skrawaniem-frezowanie/


Podobne Firmy

Kolmat
- Rospuda
Technik CNC
- Augustów
LM ROBOTIX
- Białystok