OSO24.PL Sylwia RusinOSO24.PL • Zakuwanie węży Poznań


Firma OSO24 działa na terenie Poznania i okolic jako mobilny serwis zakuwania węży hydraulicznych. Ponadto, świadczy również usługi na terenie całego kraju. Pośród konkurencji wyróżnia się szybką, rzetelną i kompleksową realizacją działań naprawczych. Serwis hydrauliki siłowej dostępny jest dla klientów 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Oferta z zakresu hydrauliki siłowej

Z uwagi na pełną mobilność pracownicy firmy mogą dojechać do klienta w dowolne miejsce, jeśli tylko otrzymają zlecenie naprawy z zakresu hydrauliki siłowej. W ofercie proponujemy zwłaszcza:

  • pomiary ciśnień wydajności pomp
  • zakuwanie przewodów hydraulicznych.

Firma korzysta z najlepszych narzędzi i profesjonalnej armatury hydrauliki siłowej. Wszystkie naprawy wykonywane są przez wykwalifikowanych pracowników posiadających spore doświadczenie. Dlatego w wykonywaniu zakuwania węży w Poznaniu warto zdecydować się na usługi serwisu.

Na czym polega zakuwanie węży hydraulicznych?

Mocną stroną firmy są rzetelnie wykonywane czynności w zakresie zakuwania węży hydraulicznych. Wykonywany jest serwis przewodów hydrauliki siłowej różnego rodzaju, obejmujący:

  • standardowe hydrauliczne węże gumowe
  • węże termoplastyczne
  • węże teflonowe
  • specjalistyczne węże do ultra wysokich ciśnień.

W pracach naprawczych wykorzystywany jest osprzęt od renomowanych europejskich producentów, gwarantujący skuteczność wszystkich napraw. Natychmiastowo przeprowadzony serwis hydrauliczny nie doprowadza do dłuższych przestojów, co ma szczególne znaczenie w branży logistycznej. Mobilny warsztat jest niezależny od zewnętrznych źródeł energii elektrycznej i wyposażony w kompletny zestaw narzędzi do demontażu i montażu węży. Klienci, których interesuje zakuwanie węży w Poznaniu, wybierają serwis, w którym awarie usuwa się szybko, niezależnie od pory dnia. To wzbudza zaufanie, wyróżniając mobilny serwis wśród konkurencyjnych. Po naprawie uszkodzone wcześniej przewody będą znowu spójne i maszyna zadziała prawidłowo. To priorytet w mniejszych, jak i większych zakładach przemysłowych.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.oso24.pl/
Dodano: 2019-11-18
Telefon: 800 502 501
Miejscowość: Poznań
Adres: Dąbrowskiego 742
Kod pocztowy: 60-451

Źródła:
https://www.oso24.pl/uslugi/mobilny-serwis-hydrauliki-silowej/


Podobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań