FivE-biuroWirtualny adres do wynajęcia w Poznaniu • FIVE-BIURO Sp. z o.o.


Prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest coraz częściej pojawiającą się formą zatrudnienia, jeśli nie można znaleźć innego sposobu na to, żeby współpracować z jakąś firmą. Zatrudnienie na etat odchodzi bowiem do lamusa, nie zawsze daje takie same warunki, jakich można spodziewać się po własnej działalności. Trzeba jednak pamiętać o tym, że podczas rejestrowania firmy trzeba spełniać cały szereg różnych wymogów, w tym także potrzebny jest adres, pod którym firma ma działać. Nie każdy jednak może posługiwać się adresem, pod którym obecnie mieszka, bo na przykład wynajmuje mieszkanie, którego właściciel niekoniecznie musi zgodzić się na taki zabieg. Jak więc poradzić sobie w takiej sytuacji? Czy nie ma wyjścia z takiego impasu? 

Okazuje się jednak, że współcześnie istnieją rożne metody na załatwianie nawet i takich kwestii. Można zdecydować się na wirtualny adres w Poznaniu, który zostanie przypisany do Twojej działalności. Na takie nowoczesne rozwiązanie decyduje się coraz więcej osób, które chcą prowadzić działalność i nie mieć żadnych problemów z rejestracją poprzez brak własnego adresu. Jak jednak to wszystko działa i czy jest to bezpieczne? 

Ponieważ jest to działalność, która polega na coworkingu, nie trzeba się przejmować żadnymi kwestiami prawnymi. Firma, która zostanie zarejestrowana pod takim adresem, może się nim posługiwać do przyjmowania korespondencji (o której przybyciu zawsze otrzyma się powiadomienie!), a w tym miejscu może nawet organizować spotkania biznesowe, jeśli zajdzie taka potrzeba. To wszystko znacznie ułatwia prowadzenie własnego biznesu i sprawia, że nie jest to już takie trudne, jak mogłoby się wydawać. 

Więcej informacji o takiej możliwości można znaleźć na stronie five-biuro.com, gdzie wszelkie szczegóły zostały jasno opisane, aby zlikwidować wszelkie wątpliwości, które mogą się pojawić u każdego, kto dopiero co planuje założenie własnej działalności. Jeśli zajdzie taka potrzeba, na budynku może nawet zostać umieszczony firmowy szyld, który potwierdzi, że właśnie tam znajduje się siedziba. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://www.five-biuro.com/
Dodano: 2018-11-14
Telefon: +48 512 842 715
Miejscowość: Poznań
Adres: Młyńska 5
Kod pocztowy: 61-729

Źródła:
http://www.five-biuro.com/Podobne Firmy

Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań
PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
- Luboń