Positive Dog - Eliza Polkowska-Matejkohttps://positivedog.pl/ • Szkolenie dla psów Wrocław


Kiedy człowiekowi udało się udomowić pierwszego psa, zwierzęta te miały przede wszystkim jedną rolę – ostrzegać i bronić rodziny oraz plemienia przed zagrożeniami. Dzisiejsze psy to w większości członkowie rodziny, którzy, choć na czterech łapach, są często kochani na równi z innymi mieszkańcami domu. Dlatego też odpowiedzialny właściciel zawsze powinien zadbać o rozwój swojego zwierzaka.

Jak można z nim pracować? Wszystko zależy od rasy – każda z nich ma różne predyspozycje. Owczarek niemiecki na przykład jest bardzo karnym zwierzęciem, jeśli się go odpowiednio wytresuje. Lubi bowiem wykazywać się na każdym polu, nierzadko do przesady chce pokazywać, że jest najlepszy. Malinois natomiast jest psem wymagającym – potrafi się szybko znudzić, a potrzebuje bardzo dużo ruchu. I wcale nie chodzi o bieg, tylko o kolejne wyzwania, także bardzo atletyczne. Od długich dystansów są natomiast husky – te psy mogą przemierzyć z właścicielem w ciągu jednego dnia całe kilometry. A jeśli są one pokonywane w biegu, to tym lepiej dla niego! Bardziej rodzinną rasą z kolei jest labrador. Jednak i on wymaga odpowiedniej troski i nauki.

Jeśli jesteś właścicielem małego lub większego psa, ale nie wiesz, jak go szkolić, powinieneś skorzystać z pomocy specjalistów. Któż lepiej sobie poradzi z czworonogiem jak nie psi behawiorysta? Ten, którego możesz znaleźć na stronie positivedog.pl, z pewnością może Cię wesprzeć w uczeniu Twojego zwierzaka. Jeśli chcesz odbyć ze swoim pupilem szkolenie dla psów we Wrocławiu, wystarczy, że wejdziesz na ich stronę i się umówisz na spotkanie.

Profesjonalista może ocenić na konsultacji behawioralnej typ charakteru Twojego zwierzęcego przyjaciela, ale też w razie konieczności przeprowadzi terapię zachowań niepożądanych, jak lękowe czy agresywne. Specjaliści z tej firmy organizują również specjalne warsztaty psiej komunikacji, dzięki którym jako właściciel, zrozumiesz lepiej, co on Ci chce przekazać, ale też nauczysz się z nim odpowiednio rozmawiać, by słuchał Twoich komend.

Zależy Ci na tym, by pies był dobrze wychowany? Chcesz wyzbyć się u niego pewnych zachowań, które nastręczają problemów? Szkolenie z pewnością pomoże w każdym z tych przypadków!

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://positivedog.pl/
Dodano: 2019-07-13
Telefon: 48 663 368 826
Miejscowość: Wrocław
Adres: Kwidzyńska 4
Kod pocztowy: 51-416

Źródła:
https://positivedog.pl/Podobne Firmy

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl
- Warszawa
DCP Badania
- Wrocław
Sweetcake.com.pl
- Wrocław