Firma Usługowa „SASIN”Transport jachtów – na co zwrócić uwagę?


Transportowanie ładunków, których wymiary lub waga przekraczają określone w przepisach normy, wymagają specjalnych zabezpieczeń oraz odpowiedniego pojazdu z naczepą. Poza tym nie wszystkie drogi są dostosowane do przewozu ponadnormatywnych przedmiotów, takich jak łodzie. Co powinno się wiedzieć na ten temat?

Na samym początku warto zaznaczyć, że stopień trudności związany z transportem jachtu zależy od jego wielkości. W przypadku mniejszych jednostek dobrym rozwiązaniem może okazać się zakup wytrzymałej przyczepy. Aby dobrze spełniała swoją funkcję, należy ją dobrze dopasować do wymiarów łodzi (długość liczy się od końca dziobu do środka rufy, a wysokość od dna do najwyższej nieusuwalnej części konstrukcji). Poza tym istotna jest wagą. Z pewnością ważną informacją dla wielu osób będzie fakt, że jeśli łódź nie przekracza 750 kilogramów, nie trzeba posiadać prawa jazdy kategorii E do jej przewozu. Właściciel powinien zdawać sobie sprawę z tego, że do masy jachtu trzeba doliczyć również minimum 250 kilogramów wagi wyposażenia. Należy także upewnić się, czy łódź można transportować bez specjalnych pozwoleń. Aktualne informacje można znaleźć w kodeksie drogowym. Oczywiście w różnych krajach funkcjonują różne przepisy, więc warto się z nimi zapoznać.

Natomiast, gdy dana osoba posiada duży jacht z pełnym osprzętem, lepiej skorzystać z usług profesjonalistów. Jest to nie tylko bezpieczniejsza opcja, ale i tańsza. Zakup wszystkich niezbędnych zabezpieczeń jest bardzo drogi oraz czasochłonny. Dodatkowo wymagane są dodatkowe uprawnienia związane z przewozem ponadgabarytowych ładunków. Wysoko wykwalifikowani fachowcy dobiorą wszystkie niezbędne akcesoria, wyznaczą trasę, dopełnią wszelkie formalności i odpowiedzą na pytania.

Renomowana firma SASIN oferuje transport jachtów różnej wielkości. Usługa jest kompleksowa, obejmuje załadunek, przewóz i rozładunek. Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnymi pojazdami niskopodłogowymi oraz zaawansowanymi technicznie naczepami. Samochody spełniają wszelkie normy, a pracownicy posiadają niezbędne umiejętności, więc każde zlecenie zostanie wykonane poprawnie. Szczegółowe informacje na temat oferty oraz dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej.

Warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy cieszą się dobrą opinią i zaufaniem klientów.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.transportponadgabarytowy.com/
Dodano: 2023-12-10
Telefon: (22) 755-87-83
Miejscowość: Milanówek
Adres: Chopina 24
Kod pocztowy: 05-822

Źródła:
https://www.transportponadgabarytowy.com/transport-jachtow-ile-kosztuje/Podobne Firmy

TanieMilitaria.pl
- Warszawa
Przedwczesny wytrysk ranking
- Warszawa
Feromarket
- Warszawa