P.P.H.U.Agmar Marek MichtaJak montować plisy?


Coraz więcej osób decyduje się na zakup rolet plisowanych. Nic w tym dziwnego. Świetnie wyglądają i są bardzo praktyczne. Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć na stronie internetowej pod adresem agmar.sklep.pl. Sprzedawca specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych przesłon okiennych do domu i biura. Oferuje również ich montaż.

Jak przebiega mocowanie plisy? Przede wszystkim warto upewnić się, że ma odpowiednie wymiary. Tylko wtedy będzie można w pełni skorzystać z jej funkcjonalności i przesłonić całą powierzchnię szyby. Przeprowadzenie pomiaru okna jest jednym z pierwszych etapów zakupu rolety. Trzeba wykonać go ze szczególną starannością.

Montaż przesłony plisowanej może odbyć się na dwa sposoby: inwazyjnie i bezinwazyjnie. Klienci najczęściej wybierają drugą metodę, ponieważ nie wymaga ingerencji w stolarkę okienną. Zamocowany produkt w każdej chwili można zdjąć i nie pozostanie po nim żaden ślad. To dobre rozwiązanie dla lokatorów mieszkań na wynajem, którzy nie chcą wprowadzać stałych zmian w udostępnianym im lokum. Ponadto montaż bezinwazyjny jest szybki.

Dlaczego warto zainwestować w plisy? Powodów jest wiele. Po pierwsze, mają funkcję regulacji i można łatwo zmieniać ich położenie w zależności od swoich aktualnych potrzeb i położenia słońca. Po drugie, prezentują się bardzo stylowo i doskonale sprawdzają się w różnych aranżacjach. Szczególnie pasują do nowoczesnych wnętrz. Najlepsze plisy wykonane są z certyfikowanego materiału, który jest odporny na odkształcenia i blednięcie koloru. Utrzymanie ich w czystości jest proste, wystarczy je regularnie odkurzać. Sprzedawca wyjaśni, w jaki sposób należy użytkować roletę i jak bezpiecznie regulować jej położenie.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://agmar.sklep.pl/
Dodano: 2023-10-28
Telefon: +48 576 479 999
Miejscowość: Ujazd
Adres: Marii Curie-Skłodowskiej 2
Kod pocztowy: 97-225

Źródła:
http://agmar.sklep.pl/produkt-kategoria/do-okna/plisy/Podobne Firmy

Mój Kot*PL
- Bełchatów
Communication Corner
- Łódź
JGL
- Sieradz