TOOLMEX TRUCK Sp. z o.o.Gdzie można skorzystać ze szkolenia operatorów wózków widłowych z zakwaterowaniem?


Coraz więcej osób jest zainteresowanych zdobyciem uprawnień do obsługi urządzeń transportu bliskiego z różnymi napędami. Wynika to z faktu, że łatwiej można znaleźć dobrze płatną pracę, mając takie kompetencje. Wiele z nich, wiedząc, że certyfikaty UDT honorowane są za granicą, ma nadzieję na wyjazd do pracy na terenie Unii Europejskiej, gdzie zarobki są wyższe, a przepisy podatkowe przyjaźniejsze. Niektóre szukają intensywnych, krótko trwających szkoleń.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, szydłowieckie przedsiębiorstwo Toolmex-Truck postanowiło ułatwić zainteresowanym osobom zdobycie takich uprawnień w stosunkowo krótkim czasie. Organizuje ono profesjonalne szkolenia operatorów wózków widłowych, kończące się egzaminem przed komisją składającą się z inspektorów Urzędu Dozoru Technicznego. Po pomyślnym zaliczeniu egzaminu, na który składa się część teoretyczna i praktyczna, kursant otrzymuje certyfikat uznawany w innych krajach unijnych. 

Przedsiębiorstwo to stwarza doskonałe warunki dla uczestników szkoleń. Oferuje im:

  • 59 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych,
  • zespół doświadczonych wykładowców i instruktorów,
  • szkolenia z obsługi wózków gazowych, w tym z wymiany butli,
  • noclegi w razie potrzeby,
  • wycieczki krajoznawcze.

Kadra prowadząca zajęcia stara się przekazać wszechstronną wiedzę z zakresu budowy, przepisów BHP oraz obsługi maszyn w sposób przystępny i ciekawy, dopasowując metody do percepcji kursantów. Po zakończeniu szkolenia są oni doskonale przygotowani do egzaminu oraz późniejszej, bezpiecznej pracy ze sprzętem. 

Informacje dotyczące uprawnień firmy do organizowania takich szkoleń można znaleźć na jej stronie, gdzie jest też dostępna lista wszelkich innych usług wchodzących w zakres jej działalności.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.toolmex-truck.com.pl/
Dodano: 2023-10-16
Telefon: 48 617 48 06
Miejscowość: Szydłowiec
Adres: Metalowa 7B
Kod pocztowy: 26-500

Źródła:
https://www.toolmex-truck.com.pl/szkolenia-operatorow/Podobne Firmy

TanieMilitaria.pl
- Warszawa
Przedwczesny wytrysk ranking
- Warszawa
Feromarket
- Warszawa