FHU OXIDESztuczna trawa w rolce — jakie ma zastosowanie?


Właściciele ogrodów i przydomowych tarasów marzą o pięknym, zielonym trawniku. Niestety codzienna pielęgnacja jest dosyć czasochłonna, a w niektórych przypadkach, mimo szczerych chęci i zastosowania różnego rodzaju preparatów, trawa nadal nie wygląda zbyt dobrze. Spore znaczenie ma tutaj rodzaj gleby i oczywiście doświadczenie ogrodnika. Obecnie wiele osób decyduje się na położenie w ogrodzie sztucznej trawy, która pięknie się prezentuje przez cały rok oraz, co najważniejsze, nie wymaga koszenia, podlewania i nawożenia. 

Jakie jest zastosowanie rolkowanej sztucznej trawy?

Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w przydomowych ogrodach, tarasach oraz na balkonach, jak i na boiskach, placach zabaw czy podczas organizacji różnego rodzaju eventów. Co ciekawe, sztuczna trawa w rolce jest coraz częściej wykorzystywana także w projektach wnętrz. Na ogromną popularność wpłynęła jakość produktu oraz naturalny wygląd (oczywiście pod warunkiem zakupu produktu u sprawdzonego dostawcy). Ponadto sztuczna trawa jest prosta w montażu i, jak już wspomniano wyżej, całkowicie bezobsługowa. 

Czym kierować się podczas wyboru sztucznej trawy?

Na rynku można znaleźć wiele wariantów trawy w rolce, różniących się wymiarami oraz grubością czy wyglądem kępek. Najważniejsze, aby postawić na produkt wysokiej jakości, który będzie odporny na czynniki zewnętrzne. Na stronie dostępnej pod adresem sklepoxide.pl zaprezentowano spory wybór sztucznej trawy z rolki. Tego rodzaju wykładzina może być montowana zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Proponowane produkty wykonano z wysokiej jakości materiałów, odpornych na wilgoć, zbyt silne nasłonecznienie i mrozy. Ponadto każda rolka ma specjalny podkład (z gumy lub lateksu), dzięki któremu trawa dobrze przylega do podłoża i nie przepuszcza zimna. Całość została dodatkowo zabezpieczona silikonem. 

Wśród kluczowych zalet produktu można wymienić:

  • prosty montaż, z którym poradzi sobie niemal każdy,
  • wytrzymałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych,
  • brak konieczności pielęgnacji (nawożenia, nawadniania i strzyżenia),
  • naturalny wygląd,
  • brak odkształceń czy przebarwień,
  • przystępną cenę.

Obsługa sklepu online zawsze chętnie służy doradztwem w doborze rodzaju sztucznej trawy. W ofercie dostępne są rolki w różnych wersjach kolorystycznych o grubości 5, 15, 18 oraz 30 mm. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://sklepoxide.pl
Dodano: 2023-09-24
Telefon: 502 989 719
Miejscowość: Lubliniec
Adres: Oleska 26
Kod pocztowy: 42-700

Źródła:
https://sklepoxide.pl/Sztuczna-trawaPodobne Firmy

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.
- Racibórz
Wesołe Przedszkole
- Sosnowiec
tapetuj.pl Sklep internetowy
- Tarnowskie Góry