Magdalena MalujeIle utrzymuje się efekt po Geneo Tripollar?


Stres, zła dieta, brak dostępu do świeżego powietrza czy inne problemy mogą niekorzystnie odbić się na twarzy. Wówczas codzienną pielęgnację wykonywaną w domu warto wzbogacić o dodatkowe zabiegi w salonie kosmetycznym. Rozwiązaniem na widoczne oznaki starzenia, brak napięcia skóry, szarość cery czy przebarwienia może być Geneo Tripollar. To sprawdzony, bezbolesny, nieinwazyjny sposób, by znów w krótkim czasie móc cieszyć się piękną, promienną twarzą bez zmarszczek.

Zabieg ten można zamówić w salonie kosmetycznym Magdalena Maluje, mającym swoją siedzibę w Koszalinie. Lokal znajduje się przy ul. Wąwozowej 28. Rezerwacje można składać telefonicznie, za pośrednictwem wiadomości e-mail lub osobiście. Właścicielka zakładu przyjmuje klientki z rozmaitymi problemami skórnymi oraz z różnymi typami cery, od suchej, po naczynkową. Aby zapewnić klientce pełne bezpieczeństwo oraz komfort w trakcie wizyty, pani Magdalena każdorazowo rozpoczyna spotkanie od wywiadu i oceny stanu skóry, następnie dobiera poszczególne parametry urządzeń do potrzeb osoby poddawanej zabiegowi.

Wspomniany już Geneo Tripollar to opcja dla kobiet, które chcą poprawić owal twarzy, spłycić zmarszczki, zadbać o lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry oraz zniwelować widoczność blizn, np. potrądzikowych lub powypadkowych. Efekty są dostrzegalne już po pierwszym spotkaniu, choć właścicielka salonu zawsze informuje swoje klientki, że warto skorzystać z cyklu zabiegów, by rezultat utrzymał się dłużej.  Zawsze też służy poradą, w jaki sposób wykonywać codzienną pielęgnację twarzy, a także jak podkreślać na co dzień swoje naturalne piękno.

Domeną zakładu beauty jest także realizacja zamówień na makijaż okolicznościowy. Wychodząc naprzeciw dostrzeżonemu zapotrzebowaniu na tego typu usługi w Koszalinie i okolicach, wizażystka wykonuje make-up zarówno w salonie, jak i w domu klientki. Poleca się jako wsparcie w przygotowaniach do ślubu, chrztu lub innych uroczystości rodzinnych, podczas których wymagany jest odświętny wygląd. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://magdalenamaluje.pl/
Dodano: 2023-09-19
Telefon: 696 807 810
Miejscowość: Koszalin
Adres: Wąwozowa 28
Kod pocztowy: 75-399

Źródła:
https://magdalenamaluje.pl/geneo-tripollar/Podobne Firmy

FCE.PL
- Nowogard
Usługi Mediacyjne i Trenerskie Edyta Borysiak
- Szczecin
Art Shops Sylwia Zakrocka
- Szczecin