Z.P.H.U MAL-METWdmuchiwanie światłowodów – cena i zastosowanie


Do umieszczenia kabli światłowodowych w rurach teletechnicznych stosuje się wdmuchiwarkę. To nowoczesne urządzenie generuje sprężone powietrze, za pomocą którego następuje wprowadzenie przewodów. W niektórych modelach zamiast powietrza wykorzystywana jest woda. Aby mieć pewność, że sprzęt będzie poprawnie funkcjonował, warto zainwestować w rozwiązanie proponowane przez renomowaną firmę.

Przedsiębiorstwo MAL-MET od lat dostarcza swoim klientom najwyższej jakości maszyny wdmuchujące w atrakcyjnych cenach. Należy zaznaczyć, że asortyment obejmuje urządzenia, które spełniają wymagania prawne obowiązujące na rynku niemieckim, co z pewnością ucieszy wielu przedsiębiorców. Pracownicy chętnie doradzą, pomogą w wyborze konkretnego egzemplarza.

Model ze sterowaniem automatycznym charakteryzuje się prostą obsługą. Po wpisaniu danych sterownik maszyny wykonuje pomiar na kablu i w zależności od sił działających na trasie światłowodu reguluje nacisk, tak aby nie przekroczyć ustalonych przez operatora parametrów. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia opcji rejestracji, która umożliwia oglądanie całego procesu na wykresie online, co jest wyjątkowo wygodnym rozwiązaniem. Poza tym asortyment zawiera wersję ze sterowaniem ręcznym. Wszystkie istotne wartości pojawiają się na wyświetlaczu (ciśnienie w głowicy, siła nacisku na kabel, odległość, prędkość, temperatura, poziom baterii). Należy dodać, że poszczególne wersje są przystosowane do kabli różnej grubości.

Przedsiębiorstwo sprzedaje również rozmaite akcesoria, między innymi urządzenie do przeplatania, zwijania oraz rozwijania kabli światłowodowych. Dodatkowo w ofercie można znaleźć złącza umożliwiające dodmuchanie kolejnego kabla do już istniejącej instalacji. Nadają się one do pracy przy bardzo trudnych dojściach, np. rowach, głębokich studiach. Sprzęt może być wykorzystany także do wyciągania starych kabli (obsługuje wszystkie obecnie dostępne na rynku rodzaje przewodów).

Warto kupić maszyny, które gwarantują poprawne wdmuchiwanie światłowodów. Cena urządzenia zależy od różnych czynników, między innymi wybranego modelu, dodatkowych akcesoriów oraz oprogramowania. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich grup klientów, firma oferuje leasing. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.mal-met.com.pl/
Dodano: 2023-08-25
Telefon: 525 223 378
Miejscowość: Brzoza
Adres: Powstańców Wielkopolskich 23b
Kod pocztowy: 86-061

Źródła:
https://www.mal-met.com.pl/Podobne Firmy

Auto Serwis Kwiatowa
- Toruń
Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.
- Choceń
Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL
- Osiek Nad Wisłą