Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumaczTłumaczenie niemieckiego dowodu rejestracyjnego – komu zlecić


Dzięki temu, że można swobodnie poruszać się po całej Europie, wiele osób nabywa pojazdy poza granicami kraju. Decydując się na taki zakup należy pamiętać, że chcąc zarejestrować motocykl lub samochód w Polsce, trzeba przedstawić zarówno niemieckie dokumenty, jak i ich tłumaczenie uwierzytelnione. Obecnie nie jest to już problemem, ponieważ na rynku można znaleźć wiele firm zajmujących się tłumaczeniami.

Biuro tłumaczeń SpecTłumacz istnieje w branży od wielu lat, służąc klientom przekładami rozmaitych tekstów, w tym także dokumentów samochodowych. Firma ta dysponuje doskonale wykształconą kadrą, specjalizującą się w translacjach prawnych, ekonomicznych, medycznych i wielu innych. Są to nie tylko zwykli tłumacze, ale także mający status przysięgłego, którzy potwierdzają wierność tłumaczenia własną pieczątką.

Są to osoby z wyższym wykształceniem filologicznym, zdobytym na polskich i zagranicznych uczelniach, którzy bardzo często ukończyli także dodatkowo kierunki związane z tekstami, w których przekładach się specjalizują. Dlatego tłumaczenie niemieckiego dowodu rejestracyjnego nie będzie dla nich problemem. Przedsiębiorstwo to gwarantuje szybkie terminy realizacji zamówień oraz atrakcyjne ceny. Nie ma potrzeby wysyłania dokumentów pocztą, wystarczy przesłać je za pomocą e-maila lub zamieszczonego na stronie biura formularza. Otrzymawszy dokumenty, firma dokona wyceny.

W krótkim czasie z zamawiającym skontaktuje się konsultant i przedstawi koszt oraz termin realizacji. Jeżeli warunki zostaną zaakceptowane, a zlecenie opłacone firma to przystąpi do realizacji zlecenia. Przetłumaczone i potwierdzone pieczęcią dokumenty zostaną wysłane do klienta w formie elektronicznej w formacie PDF i w wersji papierowej pocztą priorytetową.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://spectlumacz.pl/
Dodano: 2023-08-17
Telefon: 32 494 32 69
Miejscowość: Rybnik
Adres: Konarskiego 12
Kod pocztowy: 44-274

Źródła:
https://spectlumacz.pl/dziedziny-tlumaczen/tlumaczenia-dok-samochodowych/Autor: Amelia BąkPodobne Firmy

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.
- Racibórz
Wesołe Przedszkole
- Sosnowiec
tapetuj.pl Sklep internetowy
- Tarnowskie Góry