OROME SCRusztowania aluminiowe — czym się charakteryzują?


Podczas prac na wysokościach najczęściej stosowane są rusztowania, które kiedyś były wykonywane z elementów drewnianych, a dziś na rynku dostępne są modele stalowe i aluminiowe. Tego typu konstrukcje powinny spełniać wymogi BHP, a także zapewniać komfort i bezpieczeństwo pracy. Producenci oferują rusztowania aluminiowe przejezdne, samojezdne oraz jezdne, które znajdują szerokie zastosowanie podczas usług:

  • budowlanych i remontowych,
  • konserwatorskich,
  • sprzątających.

Konstrukcje mogą być użytkowane zarówno przez osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Zasięg rusztowań wynosi od 2 do nawet kilkunastu metrów wysokości. 

Jakie są zalety rusztowań wykonanych z aluminium?

Na uwagę zasługuje głównie materiał wykonania, który jest niezwykle wytrzymały oraz odporny na uszkodzenia mechaniczne czy zmiany warunków pogodowych (rusztowanie może być z powodzeniem użytkowane również w okresie zimowym). Ponadto aluminium jest lekkie, co z kolei przekłada się na łatwość podczas transportu i przestawiania, a także montażu oraz demontażu. Rusztowanie składa się z gotowych modułów, które są proste i szybkie w łączeniu.

Gdzie zamówić wysokiej jakości rusztowania?

Podczas doboru rodzaju tego typu konstrukcji warto zawsze zastanowić się nad sposobem wykorzystania zamawianego rusztowania. Ważna jest choćby wysokość remontowanych nieruchomości oraz miejsce wykonywanych prac. W ofercie marki OROME dostępne są specjalne modele dachowe z przeznaczeniem do świadczenia usług dekarskich lub monterskich. Sprzedawca poza tradycyjnymi konstrukcjami proponuje także rusztowania wykonane z aluminium, które zostały wyposażone w dodatkowe wewnętrzne schody. Takie rozwiązanie zapewnia swobodne przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi poziomami.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.orome.pl/
Dodano: 2023-06-04
Telefon: +48 77 417 05 07
Miejscowość: Kluczbork
Adres: Pułaskiego 17
Kod pocztowy: 46-200

Źródła:
https://www.orome.pl/produkt/rusztowania/rusztowania-aluminiowe/Podobne Firmy

Proinspect Group Marek Złoto
- Opole
Graintech Sp. z o.o.
- Skarbimierz-Osiedle
"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.
- Głubczyce