PDmediaPapier fotograficzny w rolce - rodzaje


Papier fotograficzny dobrej jakości jest niezbędny do tego, by móc cieszyć się idealnymi zdjęciami. Obok takich czynników jak technologia druku i dobór pigmentów, to właśnie papier decyduje w głównej mierze o tym, czy fotografie będą wysokiej czy niskiej jakości. Właśnie dlatego warto zaopatrzyć się w taki produkt u sprawdzonych, cieszących się zaufaniem dostawców, jak PD Media. Papier fotograficzny w rolce, który można znaleźć w ofercie tej firmy, pozwala na uzyskanie zdjęć w jakości premium. Co istotne, zamawiający mogą zaopatrzyć się od razu w większe ilości papieru w rolkach.

Klienci mogą wybierać spośród wielu wariantów produktu. Papier może błyszczący, satynowy lub perłowy. Pierwszy z nich jest najczęściej i najchętniej wybierany, przede wszystkim ze względu na to, że wpływa jeszcze bardziej na ostrość zdjęcia. Ten rodzaj papieru jest stosowany zazwyczaj do fotografii portretowych czy ślubnych. Drugi z wariantów - papier satynowy - inaczej nazywany jest półmatowym. W przeciwieństwie do papieru błyszczącego nie odbija światła. Jego zaletą jest tez to, że nie powstają na nim chociażby odciski palców czy zarysowania. Ostatni wariant - papier perłowy - wyróżnia się metalicznym połyskiem. Jest on szczególnie chętnie wybierany do specjalnych zdjęć, na przykład tych przeznaczonych na wystawy lub drukowanych w większych rozmiarach i eksponowanych w domach. Rodzaj ten wyróżnia się także większą grubością podłoża, co wpływa na sztywność odbitek. Warto dodać, że powierzchnia papieru perłowego jest odporna na zarysowania. Nie wykorzystuje się go raczej do wykonywania małych odbitek.

Wśród różnych rodzajów papieru fotograficznego warto zwrócić tez uwagę na jego gramaturę. Klienci mogą wybrać między innymi wariant: 260 g, 220 g, 200 g, 135 g. Dzięki tak szerokiej ofercie każdy - bez względu na to, jakiego typu zdjęcia chce drukować i w jakim rozmiarze - znajdzie papier w rolce idealnie dostosowany do konkretnych potrzeb. W razie wątpliwości można liczyć na pomoc doświadczonych fachowców.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://pdmedia.pl/
Dodano: 2023-05-23
Telefon: +48 32 307 74 55
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Adres: Wapienna 2
Kod pocztowy: 42-520

Źródła:
https://pdmedia.pl/kategoria-produktu/media-do-druku-pigmentowego/papiery-fotograficzne-do-druku-pigmentowego/Autor: Amelia Bąk


Podobne Firmy

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.
- Racibórz
Wesołe Przedszkole
- Sosnowiec
tapetuj.pl Sklep internetowy
- Tarnowskie Góry