STALPOL SAFES SP. Z O.O.Zamek na odcisk palca – gdzie zamówić?


Obecnie rosnącą popularnością cieszą się sejfy z zamkami biometrycznymi. Nic w tym dziwnego, ponieważ nie tylko dobrze zabezpieczają przechowywane w środku przedmioty, ale i są wygodne w użytkowaniu. Jednak należy pamiętać o tym, że aby sprzęt poprawnie funkcjonował i gwarantował bezpieczeństwo, należy zainwestować w model wykonany przez sprawdzonego producenta. Z czyich usług skorzystać?

Najlepszym wyborem będzie firma STALPOL. Doświadczenie zgromadzone w ciągu kilkunastu lat działalności w branży sprawiło, że przedsiębiorstwo doskonale trafia w potrzeby różnych grup klientów i może im zaproponować doskonałej jakości produkty w przystępnych cenach. W asortymencie znajduje się nowoczesny zamek na odcisk palca w klasie B. Artykuł jest produkowany zgodnie z normą PN-EN 1300:2004. Charakteryzuje się trwałością, wysoką odpornością na uszkodzenia oraz impulsy elektromagnetyczne EMP. W jaki sposób działa zamek biometryczny?

Urządzenie jest zasilane baterią i posiada specjalny czytnik, do którego należy przyłożyć palec, aby odblokować dostęp do sejfu. Sprzęt otwiera drzwi błyskawicznie, wystarczy jedna sekunda. Warto zaznaczyć, że palec może być przystawiony do powierzchni w dowolnej pozycji. Wychodząc naprzeciw potrzebom różnych grup klientów, firma przygotowała system, który umożliwia zaprogramowanie do piętnastu różnych linii papilarnych, więc sprzęt doskonale sprawdzi się w biurze, kancelarii prawniczej czy urzędzie. Poza tym proponowany model został wyposażony w zamek elektroniczny, więc istnieje możliwość wykorzystywania jedynie sześciocyfrowego kodu. Producent oferuje klientom również najwyższej klasy szafy na dokumenty, broń lub sejfy. Wszystkie produkty zostały wykonane z porządnych materiałów z dbałością o detale oraz spełniają aktualne przepisy prawa krajowego.

Osoby zainteresowane mogą w każdej chwili skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa i dowiedzieć więcej na temat oferty. Warto wybrać terminową firmę, która cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.sejfy-stalpol.pl
Dodano: 2023-04-05
Telefon: +48 52 381 42 11
Miejscowość: Białe Błota k/Bydgoszczy
Adres: Szubińska 101d
Kod pocztowy: 86-005

Źródła:
https://www.sejfy-stalpol.pl/zamki-sejfowe/103-zamek-biometryczny-na-linie-papilarne.html


Podobne Firmy

Auto Serwis Kwiatowa
- Toruń
Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.
- Choceń
Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL
- Osiek Nad Wisłą