MagneskaKolczyki ze stali chirurgicznej


Kobiety chcące wybrać dla siebie kolczyki mają do wyboru mnóstwo propozycji jeśli chodzi o style, fasony, a także materiały. Wiele pań kieruje się zwłaszcza tym ostatnim. Warto pamiętać, że czasami biżuteria sztuczna lub wykonywana ręcznie może być lepszym wyborem niż wyroby ze złota i srebra oferowane w salonach jubilerskich - ze względu na jej oryginalność, mnogość wzorów, często nietypowy charakter oraz przystępniejsze ceny, dzięki czemu ozdób można kupić więcej.

Doskonałym rozwiązaniem będzie postawienie na przykład na kolczyki ze stali chirurgicznej, gdyż mają one wiele zalet. Materiał ten wygląda jak srebro, przez co niewprawne oko łatwo pomyli stal z metalem szlachetnym, a także nie uczula, przez co dla alergików często stanowi jedyny dobry wybór. Poza tym kolczyki ze stali można nosić już od pierwszego dnia po przekłuciu uszu.

Kolejnym argumentem przemawiającym za wyborem takich ozdób jest oferta zaprezentowana na stronie magneska.pl, wyjątkowo atrakcyjna, przede wszystkim dlatego, że twórczyni biżuterii stawia na połączenie stali szlachetnej ze szlachetnymi kamieniami. W dodatku oferuje bardzo wiele modeli ozdób, dzięki czemu łatwo jest znaleźć coś dla siebie, bez względu na to, czy poszukuje się ozdób mocno rzucających się w oczy, czy dyskretnych i stonowanych w wyrazie. Wybierać można też wśród mnóstwa rodzajów kamieni, różniących się od siebie przede wszystkim kolorem i wyglądem - co więcej, mają one najróżniejsze kształty.

I tak na przykład, artystka oferuje:

  • eleganckie kolczyki z kółeczkami ze stali i kulkami  zielonego malachitu,
  • zwracające uwagę kształtem i wzorem kolczyki z jaspisu dalmatyńczyka,
  • wiszące modele z połączeń różnych kamieni, jak różowy kwarc, jadeit, amazonit i ametyst.
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://magneska.pl/
Dodano: 2023-03-08
Telefon: 505 356 177
Miejscowość: Poznań
Adres: Aleksandra Gabszewicza 6b
Kod pocztowy: 61--33

Źródła:
https://magneska.pl/176-kolczyki-ze-stali-chirurgicznejPodobne Firmy

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl
- Warszawa
DCP Badania
- Wrocław
Sweetcake.com.pl
- Wrocław