Kup Narzędzia "ELEKTROSERWIS" PW Mariusz WieczorekElektryczne, akumulatorowe i spalinowe piły STIGA - profesjonalny sprzęt do cięcia drewna


Ta kategoria elektronarzędzi szwedzkiego producenta to przykład połączenia nowoczesnej technologii, innowacyjnych rozwiązań, prostoty obsługi oraz komfortu użytkowania. Do wyboru są modele spalinowe, elektryczne i akumulatorowe. Narzędzia są powszechnie używane gospodarstwie leśnym, rolnym, sadowniczym, tartaku oraz wszędzie tam, gdzie  wymagane jest korzystanie z profesjonalnego sprzętu do cięcia miękkiego i twardego drewna. Poszczególne wersje mają różnego typu specjalistyczne funkcje, które chronią użytkownika.

Pilarki spalinowe i akumulatorowe – niezbędne przecinarki łańcuchowe do pracy w terenie

Akumulatorowa i spalinowa piła STIGA to wysokiej klasy sprzęt, który sprawdzi się w dużych ogrodach i obszarach zielonych, gdzie utrudniony jest dostęp do źródła zasilania elektrycznego. Można je zamówić na stronie internetowej kupnarzedzia.pl. Oferowane elektronarzędzia są zróżnicowane pod względem:

  • mocy i pojemności silnika,
  • długości prowadnicy roboczej,
  • ciężaru oraz
  • dodatkowych funkcji.

Dzięki temu można wybrać optymalny model do aktualnych potrzeb. Pilarki sprawdzą się do przycinania gałęzi w ogrodzie, cięcia twardych materiałów w tartaku, gospodarstwie rolnym czy pielęgnacji drzew i krzewów w miejskich parkach. To także niezbędne wyposażenie służb ratowniczych.

Pilarki elektryczne – praktyczny sprzęt do pracy w ogrodzie

Ten rodzaj  elektronarzędzi to świetne rozwiązanie do pracy w mniejszym ogrodzie z dostępem do prądu. Piła elektryczna STIGA  jest wyposażona w system smarowania łańcucha, mechanizm antywibracyjny, który amortyzuje drgania, hamulec bezpieczeństwa.  Wyprofilowany ergonomiczny uchwyt oraz beznarzędziowa wymiana łańcucha – to kolejne zalety elektrycznej pilarki do cięcia drewna.
 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://kupnarzedzia.pl/
Dodano: 2023-02-24
Telefon: 668-072-408
Miejscowość: Wolsztyn
Adres: Poznańska 2
Kod pocztowy: 64-200

Źródła:
https://kupnarzedzia.pl/89-spalinowe
https://pl.wikipedia.org/wiki/Narz%C4%99dzie


Podobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań