Tumi TurWycieczki dla przedszkolakow - na co zwrócić uwagę?


Szkoły podstawowe i przedszkola, które zdecydują się na skorzystanie z oferty dostępnej pod adresem tumi-tur.pl, mogą liczyć na profesjonalną obsługę i pełną satysfakcję. W zespole pracującym w tym miejscu zatrudnione są osoby z wiedzą, doświadczeniem i zamiłowaniem do współpracy z dziećmi. 

W ofercie dostępne są warsztaty tematyczne (szczególnie chętnie wybierane są te wielkanocne i bożonarodzeniowe) oraz wyjazdy dla dzieci. Decydując się na wycieczki dla przedszkolaków należy mieć na uwadze fakt, iż są one wyjątkową okazją do poszerzania horyzontów najmłodszych. 

Wyjazdy dla kilkulatków organizowane są tak, by czuły się one bezpiecznie. Program wycieczek dostosowywany jest do możliwości i wytrzymałości najmłodszych. Piloci i animatorzy bardzo dbają o ich bezpieczeństwo. 

Ciekawą opcją jest wyjazd do gospodarstwa na wsi, gdzie dzieci mają szansę z bliska przyjrzeć się ginącym zawodom. Oglądają pracę kowala, czy też garncarza. 

Dla przedszkolaków przygotowano także rozbudowaną ofertę zajęć dodatkowych. Możliwe jest również indywidualne dopasowanie ich do potrzeb i oczekiwań konkretnych placówek. 

Decydując się na długofalową współpracę, można negocjować indywidualne warunki finansowe. W tym celu najlepiej umówić się na rozmowę z pracownikiem biura.

Przedszkolaki dzięki wyjazdom i warsztatom rozwijają umiejętności społeczne, poznają nowe środowiska i uczą się samodzielności. Co więcej, w ten sposób zdobywają także  wiedzę z wielu różnych dziedzin. To bardzo cenne dla wszystkich maluchów, ich rodziców i nauczycieli.

W ofercie dostępne są także kolonie dla dzieci w różnym wieku. Każdego roku odbywają się one w innych ciekawych miejscach. Dzieci pozostają pod opieką wykwalifikowanych wychowawców. 

 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://tumi-tur.pl
Dodano: 2023-02-22
Telefon: 602 765 046
Miejscowość: Środa Śląska
Adres: Chwalimierz 36a
Kod pocztowy: 55-300

Źródła:
https://tumi-tur.pl/wycieczki-przedszkolne-dlaczego-to-tak-wazne/


Podobne Firmy

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl
- Warszawa
DCP Badania
- Wrocław
Sweetcake.com.pl
- Wrocław