CoffeeLoveKawiarka czy ekspres - co wybrać do parzenia kawy?


Ludzie piją kawę z różnych powodów - dla jej smaku, pobudzenia czy nawet dla zdrowia bądź w celach towarzyskich. Znane są nawet odchudzające warianty kawy (np. z olejem kokosowym). Bez względu jednak na to, po co się po nią sięga, warto sprawdzić, by było to prawdziwą przyjemnością, zatem by smakowała i pachniała cudownie.

Na pewno nie zagwarantuje się tego jeśli zaleje się kawę w kubku lub filiżance gorącą wodą - choć ten sposób parzenia dominuje w Polsce. Powód tego jest prosty - wiele osób uważa, że nie może pozwolić sobie na ekspres, nie tylko z powodu wysokich cen takich sprzętów, ale też braku miejsca w kuchni, a nawet niechęci do jego pracochłonnego czyszczenia i serwisowania. Jednak zawsze można postawić na mniejszą, tańszą i mniej wymagającą alternatywę, jaką jest kawiarka. Każdy sposób parzenia kawy inny niż zalewanie jej wodą będzie lepszy!

Zdaniem wielu osób kawiarki nawet lepiej niż ekspresy sprawdzają się do parzenia kawy, jest to też metoda tradycyjna. Będzie to też znakomity zakup dla osób niemających wiele miejsca i czasu, jak i niepotrzebujących dużych ilości kawy - kawiarki z zasady bowiem nie są duże.

Na pewno zaletą ekspresów, dających im przewagę nad kawiarkami, jest fakt, że bardziej zaawansowane modele pozwalają nie tylko na przyrządzanie czarnej kawy, ale też wielu jej wariantów, a nawet innych naparów, jak herbata i zioła. Co więcej, nie trzeba wybierać ekspresu użytkowanego z kawą, można postawić na przykład na kapsułki.

Jednak cena kawiarek, szczególnie niska na stronie coffeelove.pl, to ich niezaprzeczalny walor. Na taki zakup warto postawić na przykład wtedy, gdy chce się sprawdzić, czy zaparzona w sprzęcie kawa faktycznie istotnie różni się od przyrządzanej do tej pory. Może to zachęcić wiele osób do nabycia w przyszłości bardziej zaawansowanego ekspresu - choć na pewno nie będzie to konieczne. Wielu kawoszy przy kawiarkach pozostaje, zwłaszcza że są one dostarczane na rynek przez najlepszych producentów, na czele z włoskimi. Takie sprzęty są też bardzo wytrzymałe.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://coffeelove.pl/
Dodano: 2023-02-03
Telefon: +48 693 890 281
Miejscowość: Biała Podlaska
Adres: Sławacinek Stary 33
Kod pocztowy: 21-500

Źródła:
https://coffeelove.pl/pl/c/Kawiarka/63


Podobne Firmy

Yasumi Chełm
- Chełm
PolSpray
- Lublin
PolSpray
- Lublin