Akademia Twórzczego Rozwoju Bystrzak SzczecinDlaczego warto decydować się na ferie w Szczecinie dla dzieci?


Ferie letnie i zimowe to czas odpoczynku dla dzieci uczęszczających do przedszkola i szkoły. Dlatego tak istotne jest to, aby podczas wolnych dni dobrze zagospodarować czas swoim podopiecznym. Dzięki temu nie ma ryzyka, że maluchy będą się nudziły oraz że będą miały poczucie źle spędzonych wolnych chwil. Warto zdecydować się na ferie w Szczecinie dla dzieci, organizowane przez Akademię Twórczego Rozwoju Bystrzak. Są to zajęcia przygotowane z myślą o dzieciach w przedziale wiekowym od 5 do 10 lat, mające charakter przygodowo - podróżniczy. 

Uczestnicy zajęć przede wszystkim spędzają czas na świeżym powietrzu, biorąc udział w wielu aktywizujących zajęciach. Jako że firma działa przez cały okres wakacyjny, można swoją pociechę wpisać na dowolny turnus, a nawet na więcej niż jeden. Przez 8 godzin  dziennie maluchy mają zagwarantowaną profesjonalną opiekę doświadczonej kadry. 

Plan każdych kolonii i półkolonii opracowany jest nad wyraz dokładnie. Nie tylko jest atrakcyjny, ale również pod względem możliwości dopasowany do dzieci, które będą na zajęciach się pojawiały. Główne zalety, jakich można spodziewać się po zapisaniu pociech na warsztaty w trakcie dno wolnych to: 

  • rozwijanie naturalnej chęci do poznawania świata;
  • pobudzenie logicznego myślenia;
  • rozbudzenie kreatywności;
  • doskonalenie sprawności ruchowej;
  • wzbudzenie chęci do eksperymentowania;
  • nauka uważności w odniesieniu nie tylko do drugich, ale też do siebie samego.

Podczas ferii dzieci będą również bardziej zaznajomione z lokalnymi atrakcjami oraz krajobrazem Szczecina. Zostaną bowiem dla nich przygotowane między innymi podchody z zagadkami dotyczącymi miasta, w którym się wychowują. W trakcie wszystkich zajęć maluchy mają zapewnione pożywienie oraz nieograniczony dostęp do napojów, a więc na bieżąco mogą uzupełniać zapasy energii. Zabawy ruchowe, spotkania o charakterze integracyjnym, konkursy oraz sporo innych form aktywności sprawiają, że z pewnością dzieci nie będą narzekały na nudę. Spędzą natomiast znakomicie czas wolny. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://szczecin.bystrzak.org
Dodano: 2023-01-10
Telefon: 666 660 853
Miejscowość: Szczecin
Adres: Duńska 57a
Kod pocztowy: 71-795

Źródła:
https://szczecin.bystrzak.org/polkolonie-i-kolonie/


Podobne Firmy

FCE.PL
- Nowogard
Usługi Mediacyjne i Trenerskie Edyta Borysiak
- Szczecin
Art Shops Sylwia Zakrocka
- Szczecin