Eldrew Km-maszynyDlaczego odciąg do trocin jest tak istotny?


W każdym zakładzie przemysłowym zajmującym się obróbką różnych materiałów muszą się znaleźć urządzenia służące produkcji, jak i peryferyjne, które tę produkcję wspomagają. Są one nie mniej ważne, choć spełniają nieco inne funkcje. W zakładach meblowych, w warsztatach produkujących wyroby z drewna bardzo ważną rolę odgrywają odciągi usuwające trociny. Przede wszystkim zapewniają one bezpieczeństwo pracownikom, zapobiegając dostawaniu się drobinek materiału do dróg oddechowych czy wbijaniu się ich w skórę. Aby skutecznie chroniły pracowników oraz maszyny, muszą być przede wszystkim szczelne. Pozwalają również na zbieranie odpadów i ponowne ich wykorzystanie do innych celów na przykład do produkcji sklejki.

Przedsiębiorcy poszukujący takich urządzeń znajdą je w asortymencie firmy z linku km-maszyny.pl, która istnieje na rynku od wielu lat, dostarczając rozmaitym warsztatom, firmom, a także osobom prywatnym niezbędny sprzęt. Pragnąc wybrać odpowiedni dla danego zakładu odciąg do trocin i pyłu, wystarczy przejrzeć asortyment sprzedawcy, gdzie można znaleźć mnóstwo tego typu maszyn niemieckiego producenta Holzkraft. Oferta obejmuje odciągi różnej wielkości i mocy w bardzo atrakcyjnych cenach. Są one wyposażone w:

  • worki filtracyjne,
  • worki na wióry,
  • węże najczęściej wykonane z poliuretanu,
  • zaciski do nich.

Mają one bardzo różne ceny w zależności od parametrów. W sprzedaży są także mobilne maszyny marki Holzstar, o niskiej konstrukcji, które można ustawić pod stołem np. strugarki. Doskonale sprawdzają się we współpracy z frezarkami, strugarkami i piłami, gwarantując wysoką wydajność. Urządzenia te są wyposażone w kółka transportowe, dlatego z łatwością można je przemieszczać. Duże zakłady przemysłowe, w których potrzebne są specjalistyczne maszyny, mogą się tam zaopatrzyć w odciągi stacjonarne, wyposażone w wiele worków ze stalowymi zbiornikami malowanymi proszkowo, pochłaniające ogromną ilość trocin. Są one wykonane z wysokiej jakości blachy stalowej ocynkowanej i mają wentylatory odporne na intensywną pracę.

Dystrybutor ten ma wiele różnych modeli urządzeń sprawdzających się w różnych miejscach, np. w małych i średnich zakładach, a także w szkołach zawodowych idealne będą  odciągi z brykieciarkami. Pozwalają one nie tylko na usuwanie na bieżąco trocin, ale również na prasowanie drewna i materiałów drewnopodobnych.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.km-maszyny.pl
Dodano: 2023-01-14
Telefon: 604 442 530
Miejscowość: Stalowa Wola
Adres: Modrzewiowa 5
Kod pocztowy: 37-450

Źródła:
https://www.km-maszyny.pl/maszyny-do-drewna/odciagi-trocin-holzkraft-maszyny/Podobne Firmy

Pianfol Sp. z o. o.
- Czermin
SztukWizja
- Jasło
Używane Kompresory
- Dębica