Centrum Usług Edukacyjnych - Szkoła „WIED” w Piotrkowie TrybunalskimSzkoły dla dorosłych, dzięki którym można zostać florystą


Szkolenie florystyczne to jednoroczny program w w formie zaocznej, dzięki któremu można pozyskać wiedzę i umiejętności w zakresie układania kwiatów. Został zaprojektowany tak, aby można było połączyć naukę z pracą. Jednocześnie wymagania do wzięcia w nim udziału nie są wysokie.

Kurs florystyczny znajduje się w ofercie szkoły dla dorosłych działającej pod adresem wied.pl. Jest to propozycja nie tylko dla tych, którzy chcą zacząć pracę w kwiaciarni lub otworzyć własny biznes, ale również dla osób będących pasjonatami tworzenia bukietów. Podczas zajęć uczestnicy zdobywają wiedzę na temat tego, jak przygotowywać wiązanki, zarówno te na co dzień, jak i na specjalne okazje, takie jak śluby, wesela, urodziny i imieniny. Poznają techniki związane z właściwym łączeniem kolorów, dzięki czemu kompozycje prezentują się harmonijnie i elegancko. Poznają znaczenie kolorów, a także tradycje i zwyczaje związane z wręczaniem kwiatów. Kurs jest prowadzony przez wieloletnich praktyków w branży, którzy mają szeroką wiedzę i doświadczenie, a także potrafią skutecznie przekazywać swoje umiejętności innym. Dużo czasu poświęca się na doskonalenie zdolności praktycznych, a więc na układanie różnego rodzaju kompozycji. Podczas kursu pokazywane są również techniki dekoracji za pomocą rozmaitych roślin. Oferta jest skierowana do osób mających co najmniej średnie wykształcenie, będących dyspozycyjnymi głównie w weekendy. Szkoła zajmuje się prowadzeniem nie tylko szkoły policealnej dla florystów, ale także dla osób chcących zostać technikami usług kosmetycznych, BHP czy administracji. Poza tym podmiot posiada ofertę dostosowaną również do osób zainteresowanych zawodami medycznymi, takimi jak masażysta, opiekun medyczny czy terapeuta zajęciowy. Do wyboru są także kursy premium, dzięki którym można zdobyć kwalifikacje niezbędne do wykonywania pracy elektryka, rejestratorki medycznej, wizażysty czy trenera personalnego. Podmiot stworzył specjalną ofertę przeznaczoną dla przyszłych maturzystów, którzy chcą osiągnąć jak najlepsze wyniki na egzaminie dojrzałości. 

Pracownicy przedsiębiorstwa z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania . Można się z nimi skontaktować telefonicznie lub poprzez specjalny formularz na stronie. Oddziały szkoły znajdują się w Piotrkowie Trybunalskim, Moszczenicy oraz Rawie Mazowieckiej.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.wied.pl/
Dodano: 2022-12-29
Telefon: 44 647 48 76
Miejscowość: PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Adres: Owocowa 12
Kod pocztowy: 97-320

Źródła:
https://www.wied.pl/Podobne Firmy

Mój Kot*PL
- Bełchatów
Communication Corner
- Łódź
JGL
- Sieradz