Kancelaria Komornicza w Mińsku MazowieckimLicytacje komornicze w Mińsku Mazowieckim — jakie są warunki przystąpienia?


Osoby zmagające się z poważnymi długami muszą liczyć się z tym, że posiadane przez nich nieruchomości czy wartościowe ruchomości, takie jak m.in. samochody, sprzęty komputerowe, a nawet biżuteria, zostaną wylicytowane podczas egzekucji komorniczej. Niestety wielu dłużników unika odpowiedzialności oraz kontaktów z komornikiem, co powoduje jeszcze więcej problemów i dodatkowych kosztów. Niestety moment ogłoszenia licytacji komorniczej jest nieodwracalny, a sam dłużnik będący jej właścicielem sporo traci na tego typu transakcji, ponieważ cena wywoławcza zazwyczaj stanowi zaledwie część (na przykład 3/4) rynkowej wartości mieszkania, domu czy samochodu.

W takich sytuacjach zyskuje druga strona, czyli osoby biorące udział w komorniczych egzekucjach. Trzeba jednak wcześniej spełnić określone warunki, w tym wpłacić na konto kancelarii wadium wynoszące zwykle 10-15% ceny wywoławczej. Inwestor może też dostarczyć pieniądze w gotówce (najpóźniej na dzień przed planowaną licytacją). Oczywiście konieczne jest też wypełnienie stosownego zgłoszenia. Na stronach kancelarii komorniczych często podawane są szczegółowe informacje dotyczące nieruchomości czy ruchomości wystawianych na sprzedaż wraz z licznymi zdjęciami. Warto jednak wcześniej umówić się z komornikiem na osobiste oglądanie przedmiotu poddawanego egzekucji.

Licytacje komornicze w Mińsku Mazowieckim 

W celu zapoznania się z listą planowanych egzekucji najlepiej odwiedzić lokalne kancelarie komornicze oraz sądy, w których powinny znaleźć się tego typu obwieszczenia. Część komorników zamieszcza również stosowne informacje na prowadzonych stronach internetowych. W taki właśnie sposób działa Kancelaria Komornicza w Mińsku Mazowieckim należąca do komornika sądowego Mateusza Zarębskiego oraz komornika sądowego Sebastiana Tymińskiego. Na stronie można znaleźć szczegółowy opis wszystkich nieruchomości i ruchomości (pojazdów, mebli czy sprzętów RTV i AGD) poddawanych licytacji wraz z obowiązującymi zasadami przystąpienia do egzekucji.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.kancelaria-komornicza.com.pl/
Dodano: 2022-12-23
Telefon: 690365010
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Adres: 11 Listopada 15
Kod pocztowy: 05-300

Źródła:
https://www.kancelaria-komornicza.com.pl/Podobne Firmy

TanieMilitaria.pl
- Warszawa
Przedwczesny wytrysk ranking
- Warszawa
Feromarket
- Warszawa