Roteco Wykładziny ObiektowePłytka dywanowa – czy warto kupić?


Obecnie wiele rozwiązań, które do tej pory były stosowane głównie w biurach czy hotelach, coraz częściej trafia także do domów i mieszkań. Jednym z nich jest montaż płytek dywanowych. Co warto o nich wiedzieć?

Artykuł pełni taką samą funkcję jak tradycyjna wykładzina dywanowa, ale w przeciwieństwie do niej tego typu produkt kupuje się w formie niewielkich, kwadratowych lub prostokątnych fragmentów. Dzięki temu rozwiązaniu można stworzyć na podłodze ciekawy, unikatowy wzór składający się z kilkunastu kolorów. Jest to doskonała opcja dla miłośników nowoczesnych wnętrz, osób szukających oryginalnych, ekstrawaganckich elementów wykończeniowych. Warto również zaznaczyć, że w przypadku uszkodzenia czy zabrudzenia płytki, to jej wymiana nie jest trudna. Wystarczy ją zdjąć i wyczyścić lub wymienić na nową. Kupno jednego czy dwóch fragmentów to o wiele niższy koszt niż wymiana całego dywanu. To rozwiązanie docenią zwłaszcza rodzice małych dzieci. Jednak niestety, płytka dywanowa ma również swoje wady. Przede wszystkim, aby płytki prezentowały się estetycznie, muszą być precyzyjnie ustawione obok siebie, co może być trudne do osiągnięcia w pomieszczeniach o nieregularnych kształtach. Poza tym należy je solidnie zamontować na specjalnych podkładach, aby były stabilne. Montaż powinien być wykonany przez doświadczonego fachowca, który dobierze odpowiedni materiał podkładki oraz inne akcesoria.

Doskonałej jakości płytki dywanowe oferuje firma Roteco. Proponowane produkty wyróżniają się trwałością odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i inne niekorzystne warunki środowiskowe. Asortyment obejmuje modele w rozmaitych kolorach ciemnych i pastelowych, nowoczesne egzemplarze z designem linearnym i w formie melanżu. Dodatkowo oferta zawiera także specjalne płytki wyprodukowane z włókien poliamidowych, które dobrze tłumi dźwięki kroków. Wszystkie artykuły nadają się na ogrzewanie podłogowe.

Szczegółowe informacje na temat produktów oraz dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.wykladziny.net/
Dodano: 2022-12-09
Telefon: 61 652 27 68
Miejscowość: Warszawa
Adres: Ordona 2a
Kod pocztowy: 01-237

Źródła:
https://www.wykladziny.net/plytki-dywanowePodobne Firmy

TanieMilitaria.pl
- Warszawa
Przedwczesny wytrysk ranking
- Warszawa
Feromarket
- Warszawa