Beauty HouseKarboksyterapia w Bydgoszczy - kiedy warto wykonać?


Stale udoskonalane i nowe zabiegi medycyny estetycznej pozwalają pozbywać się nawet tych problemów, które jeszcze niedawno wydawały się być nie do usunięcia. Mowa tu nie tylko o oznakach starzenia, ale nawet jeszcze bardziej uporczywych problemach, jak cellulit czy rozstępy. Na pewno wiele kobiet podejmowało walkę z takimi defektami swojego wyglądu, ale szybko poddawały się, nie widząc rezultatu. W takich i wielu innych przypadkach pomóc może karboksyterapia w Bydgoszczy, oferowana przez salon Beauty House.

Zabieg ten, jak nietrudno się domyślić, polega na użyciu dwutlenku węgla, który, co ciekawe, wstrzykuje się pod skórę. Ten całkowicie bezpieczny dla organizmu gaz medyczny daje wiele korzyści, a jego działanie polega przede wszystkim na rozszerzaniu naczyń krwionośnych, dzięki czemu tkanki stają się lepiej dotlenione. To zaś sprzyja ich regeneracji. Zabieg skutkuje też zwiększoną produkcją w skórze kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za jej jędrność. Pozwala to na uzyskanie efektu widocznego odmłodzenia. Karboksyterapię stosuje się też między innymi do usuwania cieni pod oczami, będących często skutkiem niedotlenienia i złego krążenia - zabieg niweluje oba te problemy.

Ważne zastosowanie znajduje też w przypadku poprawiania wyglądu ciała. We wskazanym gabinecie wykorzystuje się go do usuwania cellulitu, rozstępów, a także nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wszystkie te problemy są niezmiernie uciążliwe, trudno jest poradzić sobie z nimi samodzielnie, zaś gaz wstrzykiwany pod skórę robi to doskonale. Jest w stanie usuwać nawet te defekty, które wydają się nie do pokonania - pomarańczowa skórka i rozstępy zdecydowanie do nich należą. Oczywiście jednak, by móc cieszyć się skórą całkowicie wolną od takich defektów, trzeba wykonać całą serię zabiegów, najlepiej w równych, kilkutygodniowych odstępach. W ten sposób można znacząco poprawić wygląd skóry, co nie jest możliwe w przypadku samodzielnych wysiłków, nawet gdy dba się o zdrową dietę i żmudnie wciera preparaty antycellulitowe czy przeciw rozstępom.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Podobne Firmy

Auto Serwis Kwiatowa
- Toruń
Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.
- Choceń
Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL
- Osiek Nad Wisłą